Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Minecraft Earth R19 Güncellemesi Yeni Özellikler Getiriyor

0 12

Mojang, geçtiğimiz sene mobil platformlar için çıkarttığı Minecraft Earth oyunuyla birlikte Minecraft ekosistemini biraz daha büyütmüştü. Mayıs 2019’da Android, iOS ve iPadOS için çıkan oyun, artırılmış gerçeklik sayesinde Minecraft kozmosunu gerçek yerküreye taşıyordu.

Şimdi erken erişimde olan Minecraft Earth, buna karşın 5 milyondan çokça oyuncuya ulaşmayı başarmış durumda. Geliştirici stüdyo da oyunlarını oynayan milyonlarca oyuncu için yeni içerik güncellemeleri yayınlamaya devam ediyor.

Minecraft Earth için yayınlanan yeni güncelleme:

Daima olarak yayınlanan aylık güncellemelerle içeriği genişletilmeye devam eden oyun, yayınlanan son güncellemeler sayesinde konut içerisinde de oynanabilir hâle getirildi. Minecraft Earth için gelen güncellemelerin birçok, oyuna yeni özellikler ve mob'lar ekliyor ki son yayınlanan güncelleme de benzeri bir yol izliyor.

R19 ya da v0.19.0 olarak isimlendirilen son güncelleme de oyuna yeni savaş dönemini, macera kristallerini, yeni mob'ları ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor. 3. serinin 'Macera' vazifesi, karakterinizde kullanabileceğiniz eşyaları açabileceğiniz yeni uğraşlar getiriyor.

Pekala, yeni güncellemenin içeriğinde gayrı neler bulunuyor? Yeni güncellemenin içeriğinde Epik Macera Kristalleri mekan alıyor. Buna ek olarak Inky Sheep ve Harlequin Rabbit, yeni mob varyantları arasında bulunuyor. Başkaca beton ve beton tozu da oyuna eklendi. Günlük mükafatlar de yeni özelleştirmelerle birlikte genişletildi.

Minecraft Earth’ü şimdi indirmemiş oyunculardansanız oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Doğal bu oyunu telefonunuzda oynayabilmeniz için cihazınızın artırılmış gerçekliği desteklemesi gerektiğini de belirtelim.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.