Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Minecraft Earth’te 2. Seri Başladı

0 19

Pokemon Go’ya benzeri biçimde artırılmış gerçeklik temelli bir Minecraft oyunu olan Minecraft Earth, geçtiğimiz yıl erken erişime açılarak oyunculara sunulmuştu.

Minecraft Earth’ün son güncellemesi olan R18 güncellemesi, oyundaki meselelerin bir kısmının çözülmesinin yanında oyuna yenilikler de getiriyor. Yayınlanan güncelleme ile birlikte oyunun vazifelerinin yeni dönemi olan Challenge Season 2 de başlatıldı. 

Minecraft Earth’ün yeni güncellemesiyle oyuna eklenen Player Journal sayesinde artık oyuncular armağan kazanmak için çıkartma toplayabilecekler. Season 2’yle birlikte oyuncuların oyundaki karakterlerinin yeni eşyalarının kilitleri de açılacak. R18 güncellemesi birebir vakitte oyuna yeni bir çeteyi de getiriyor. Midnight Chicken ismi verilen yeni çete güncellemeyle Minecraft Earth’e geliyor. 

R18 güncellemesi, getirdiği yeniliklerin yanında oyunun performansında iyileştirmeler ve görsel yenilikleri de getiriyor. Güncellemenin notlarında oyunun yüklenme vadelerinin güncelleme ile kısaltıldığı belirtiliyor. Tıpkı hengamda artık animasyonlu yapı önizlemeleri de kullanıcılara güncelleme ile sunuluyor. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.