Makalecin - Güncel Blog Yazıları

MK 11: Aftermath Friendship İçin Tanıtım Medyası Yayınlandı

0 18

NetherRealm Studios, QLOC ve Shiver tarafından geliştirilen, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan, oyun yerküresinin en kanlı oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat 11, geçtiğimiz yılın nisan ayında oyunculara sunulmuştu.

PlayStation 4, PC, Xbox One, Google Stadia ve Nintendo Switch platformlarına çıkan oyunu eleştirmenler beğenirken serinin hayranları pek şad kalmamıştı ama oyunun Steam değerlendirmesinin de 'Çok Olumlu' olduğunu söyleyelim. Yani Mortal Kombat 11 konusunda başlar biraz karışık diyebiliriz.

Mortal Kombat 11: Aftermath tanıtım görüntüsü:

Oyunun yayıncısı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştiricisi NetherRealms Studios, Mortal Kombat 11: Aftermath genişleme paketindeki Friendship (Dostluk) teması için bir tanıtım medya yayınladı. Yayınlanan tanıtım görüntüsünden gördüğümüz kadarıyla oyun yerküresinin en kanlı oyunlarından bir adedinin biraz daha şirin hâle geldiğini söyleyebiliriz.

Oyunun Steam sahifesindeki oyun açıklaması kısmında Mortal Kombat 11: Aftermath hakkında şöyle söyleniyor: “MK11'in yepyeni sinematik hikâyesinde, yeni bir tehditkâr düşman, vakti büküp vakaların gidişatını değiştirerek kendi karanlık tarihini yazmak isterken Earthrealm'ın koruyucularının rolünü üstlenin. Aftermath, büyük övgü toplayan hikâyeyi yesyeni bir macerada devam ettiriyor. Kırılgan ittifaklar sınanıyor ve iki yerkürenin kaderi tehlikede. Artık yeni bir gelecek inşa etmenin tam devranı.”

26 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan Aftermath genişleme paketiyle birlikte oyunun hikâyesine Aftermath finali ekleniyor, dövüşçü takımına ek olarak Sheeva ve Fujin karakterleri geliyor. Aftermath, ayrıyeten RoboCop karakterini ve Kombat Paketi'ndeki Terminator, Spawn, Joker üzere tüm konuk karakterleri içeriyor.

Mortal Kombat 11’i daha evvel satın almadıysanız, içerisinde Mortal Kombat 11 oyunu ve Kombat Paketi’nin de taraf aldığı Mortal Kombat: Aftermath Kollection’ı Steam üzerinden 102 TL’ye satın alabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.