Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Mortal Shell’in Yeni Fragmanı, Beta Duyurusuyla Geldi

0 14

Dark Souls hayranlarının dikkatini çekebilecek aksiyon RPG oyunu Mortal Shell, IGN'in Summer of Gaming etkinliğinde yine önümüze çıktı. Aktiflikte oynanış manzaralarının konum aldığı yeni fragmanının yanı sıra 3 Temmuz'da PC'ye hususî bir beta başlatılacağı duyurusu geldi.

Dark Father isimli gizemli bir varlığın isteklerini konumuna getirmeye çalıştığımız oyunda, kapalı tapınakları keşfederek takipçi kazanıyor, çeşitli 'kabukları' uyandırarak oyun stilimize makul karakterler ediniyoruz. İnsanlığın çöktüğü bir yerkürede farklı savaşçı vücutlarını kullanarak onların güçlerine erişebiliyor, silahlarını kullanabiliyoruz. Geliştiriciler oyunda dört farklı kabuk olduğunu doğruladılar.

Mortal Shell: Şahsi güçlere sahip farklı kabuklarla karanlık bir yerküreye yolculuk

Her biri kendi hikayesine ve art planına sahip kabuklar hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, onların eşsiz yeteneklerini o kadar uygun keşfedebilirsiniz. Oyuna, oyun üslubunuza en elverişli kabukla başlama seçeneğiniz olacak ve her hengam daha fazlasını arayabileceksiniz. Sıhhatiniz sıfıra düştüğünde kabuğunuzdan çıkarılacaksınız.

Daha sonra kabuğunuza geri dönme yahut taktik olarak çeşitli biçimlerde kullanma seçeneğiniz olacak. Ayrıyeten kendinize güveniyorsanız kabuk kullanmadan da oynayabileceksiniz. Başkaca, Sacred Nectar yahut Tar olarak isimlendirilen bir para ünitesi olduğu ve bunun birebir devirde yerküredeki birçok kaosun kökeni olduğu da açıklandı.

Mortal Shell'in etkileyici grafiklerini ve oynanış mekaniklerine dair daha fazlasını öğrenmek aşağıda taraf alan tanıtımı izleyebilirsiniz. 3 Temmuz'da PC'ye şahsi olarak yayınlanacak beta sürümünde mekan almak için buradan oyunun Discord kanalına katılabilirsiniz. PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye gelecek olan Mortal Shell'in çıkış tarihi şimdi açıklanmadı.

Mortal Shell fragman:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.