Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Moto E7, Google Play Console’da Görüldü

0 25

Motorola’nın münhasıran fiyat – performans telefonlarını çıkardığı E serisi, Google Play Console’da görüldü. Daha çok giriş seviyesi telefonu olacak Moto E7, ortaya çıkan özelliklerine nazaran Qualcomm’un Snapdragon 632 yonga setiyle gelecek. Giriş seviyesi bir telefon için uygun sayılabilecek bir yongayla gelen telefonun RAM ölçüsüne baktığımızda ise kullanıcıları pek de mutlu etmeyeceğini görüyoruz. 

32 GB depolama meydanı ve 2 GB RAM seçeneğiyle Google Play Console’da listelenen telefon, düşük RAM ölçüsüne karşın Android 10’la gelecek üzere gözüküyor. Geçen yıl çıkan Moto E6’nın halefi olması beklenen Moto E7, 6,2 inçlik bir ekrana sahip. 720 x 1520 piksel çözünürlüğe sahip olan telefonun en uzunluk orantısı ise 19:9 halinde. 

4 GB RAM ve 64 GB depolama meydanlı bir model daha olabilir

Moto E7’nin nispeten yeterli sayılabilecek yonga setinin 2 GB RAM ve 32 GB depolama meydanıyla kâfi satış başarısı yakalamayacağı öngörülüyor. Öte yandan, cihazın en azından 3 GB RAM olacak halde 4 GB RAM ve 64 GB depolama sahasına sahip bir modelinin daha olacağı düşünülüyor. Öte yandan yüksek RAM ve depolama sahasına sahip bu modelin sadece T-Mobile, Sprint, Verizon üzere ABD’li operatörler tarafından satılacak kişisel bir sürüme sahip olacağı düşünülüyor. 

3 MP ana kamera

Telefonun kamerasına gelince günümüzde karşılaştığımız yüksek çözünürlükler görmüyoruz. Telefonun ardında f/2,0 diyafram aralığına sahip 3 MP ana kamera ve f/2,2 diyafram aralığına sahip 2 MP derinlik sensörünün bulunması bekleniyor. Cihazın ön tarafında ise f/2,2 diyafram aralığında 5 MP’lik selfie kamerası olacağı düşünülüyor. 

Genel olarak yalnızca temel özellikleri mekanına getirmesi beklenen telefonun ne hengam tanıtılacağı hakkında şimdi bir malumat yok.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.