Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Moto G Fast’in Tanıtım Görüntüsü Ortaya Çıktı

0 16

Bir periyotlar cep telefonu kesiminin en değerli isimlerinden bir tanesi olan Motorola, şu anda eski popülaritesinden çok uzak. Gelgelelim şirket, yaşadığı zorluklara karşın yeni telefon modelleri üzerinde çalışmaya ve bu telefonları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Sızdırılan yeni bir medya ise Motorola'nın Moto G serisi cihazlarına yeni bir üyenin ekleneceğini gözler önüne seriyor. 

YouTube'a yüklenen yeni bir tanıtım videosu, Motorola'nın yeni akıllı telefonun Moto G Fast olarak isimlendirileceğini ortaya koyuyor. Ayrıyeten paylaşılan medyada bu telefonun dizaynını ve kimi teknik özelliklerini de açıkça görebiliyoruz. Ama görüntü, cihazın fiyatını ya da çıkış tarihini ne yazık ki ortaya koymuyor. Dilerseniz acilen, Motorola Moto G Fast'in tasarım ve teknik özelliklerine yakından bakalım.

Motorola Moto G Fast böyle görünecek

Motorola'nın hazırladığı tanıtım medyası, Moto G Fast'in “Moto G8″e ziyadesiyle benzeyeceğini ortaya koyuyor. Oldukça kalın çerçevelere sahip olan telefon, ekranında ön kamerayı bulunduran bir delik ile geliyor. Ayıca telefonun ardındaki üçlü kamera kurulumunu ve üzerinde Motorola logosunun bulunduğu parmak izi okuyucuyu da açıkça görebiliyoruz.

Sızdırılan tanıtım medyası, Moto G Fast'in Qualcomm Snapdragon 665 işlemciden güç alacağını ortaya koyuyor. Başkaca bu telefon, 3 GB yahut 4 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Başkaca görüntü, yeni akıllı telefonunun tek şarj ile 2 gün boyunca kullanılabileceğini tez ediyor. Bu tasarruf vadesini sunacak olan bataryanın ise 10 watt süratli şarj desteğine ve 4.000 mAh kapasiteye sahip olabileceği konuşuluyor.

Motorola'nın çıkış tarihini ve fiyatını bilmediğimiz akıllı telefonu, çözünürlük kıymetleri malûm olmayan bir ana kamera, bir ultra geniş açılı kamera ve bir de makro kamera ile gelecek. Her ne kadar özellikleri şimdi bilinmiyor olsa da bu kameraların üstün bir özellik sunacağını beklememek gerekiyor. Dilerseniz artık sizleri, Motorola'nın yeni akıllı telefonu için hazırladığı o sızdırılmış medya ile baş başa bırakalım.

Motorola Moto G Fast tanıtım görüntüsü

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.