Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Motorola One Fusion+’ın Birtakım Özellikleri Ortaya Çıktı

0 22

Bugün, YouTube’un Device Report listesinde şimdi duyurulmamış bir Motorola akıllı telefonun taraf aldığı ortaya çıktı. Device Report listesinde ortaya çıkan bu cihazın, daha evvel Evan Blass tarafından kimi malumatları ortaya çıkarılan Motorola One Fusion+ olduğuna kesin gözüyle bakılıyor.

Saf bu listelemede yalnızca cihazın ismi değil tıpkı hengamda telefonun kimi donanım özellikleri ve çıkış tarihi de ortaya çıktı. Başkaca cihazın haberlerinin yanında bir de render manzaraları konum alsa da o modelin Motorola Edge olduğu hatırlatmakta yarar var.

Motorola One Fusion+ donanımı

Listelemeye nazaran önümüzdeki ay resmi olarak çıkacak olan Motorola One Fusion+, 6,53 inçlik FHD+ bir ekrana sahip olacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 730 SoC’den alacak olan telefonun bataryası ise 5.000 mAh kıymetinde olacak ki epeyce etkileyici bir batarya kapasitesi olduğunu söylemek gerekiyor.

Playfuldroid’de nokta alan habere nazaran cihazda 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri, 64 GB ve 128 GB da dâhili depolama meydanı seçenekleri bulunacak. One Fusion+’ın ana kamerası ise Samsung’un 64 MP ISOCELL Bright GW1 sensörü olacak. Telefonda bölge alan gayrı kameraların özellikleri ise şimdi bilinmiyor. Telefon Cloud ve Sugarfrost renk seçeneklerine sahip olacak.

Cihazın Plus modelinin yanı sıra bir de daha satın alınabilir fiyat etiketine sahip olan Motorola One Fusion modeli bulunacak. Bu modelin 6,52 inç, HD+ bir ekrana ve Snapdragon 710 işlemciye sahip olması bekleniyor. 4 adet kameraya sahip olacak olan telefonun Samsung 48 MP ISOCELL Bright GM1 ana kamerasının yanında 8 MP, 5MP ve 2 MP’lik sensörler bulunacak. Cihaz, mavi ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.