Makalecin - Güncel Blog Yazıları

NBA 2K21, Sonbaharda PlayStation 5’e Gelecek

0 9

Yerkürede basketbolun doruğu olarak kabul gören NBA, uzun yıllardır 2K çatısı altında bilgisayarlarımıza ve oyun konsollarımıza misafir oluyor. Oyunun 2021 versiyonu bu yılın ahir PlayStation 5’e gelecek.

Tanıtım görüntülerinde gördüğümüz manzaralar bize oyunun içeriğiyle ilgili çok ziyade bir haber sunmuyor. Öte yandan bu yıl koronavirüs sebebiyle şimdi dönemin tamamlanmadığını düşünürsek öne çıkaracak bir isim olmaması bu kararı anlaşılabilir kılıyor. 

Zion Williamson'lı tanıtım

Oyunun tanıtım fragmanında New Orleans Pelicans’ın yıldız çaylağı Zion Williamson mahal alıyor. Görünüşe nazaran yeni NBA 2K21, her yılki takviminden arkada kalmayacak ve yılın sonlarında önümüzde olacak. 

NBA 2K21, bu yıl çok enteresan bir oyun olacak üzere duruyor. Bu yıla şahsi olarak şampiyonluk bahtı olan her ekibin dahil edileceği 22 ekipli bir play-off sistemi uygulanacak. Takvim ise yaz aylarının ortalarında tek bir kentte oynanacak maçlarla tamamlanacak. 

PlayStation 5 tanıtım lansmanı devam ediyor. Lansmanda en çok dikkat çeken oyunlardan olmasa da NBA 2K21, her zamanki üzere büyük bir kitle tarafından bekleniyor. Bu yılın sonbaharında çıkacak olan oyunun tanıtım medyasını aşağıda taraf alan ilişkiden izleyebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.