Makalecin - Güncel Blog Yazıları

No Man’s Sky’a Çapraz Platform Desteği Geliyor

0 9

Tanınan uzay temalı medya oyunu No Man’s Sky'ın geliştiricisi Hello Games, sevilen oyuna çapraz platform desteği getiriyor. Artık PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları, oyunu birlikte keşfedebilecekler.

No Man’s Sky’a yarın Windows 10 son sürümünün yanı sıra Xbox Game Pass ve PC İçin Game Pass sürümü de ekleniyor. Üç büyük platformdan birbirine bağlamak için bekleyenlerin, yeni ve büyük bir oyuncu trafiğine neden olacağı düşünülüyor.

Oyuncu topluluğu, bir aileye dönüşüyor:

11 Haziran tarihinden itibaren tüm platformlardaki No Man’s Sky oyuncuları küme oluşturabilecek ve birlikte hizmet alabilecekler. Rastgele çok oyunculu etkileşimli ortamların tüm platformlardan oyuncuları çekeceği düşünülüyor. Oyuncular, bir simgeyle diğerlerini kendi platformlarına tanımlayabilecekler. Resmi internet sitesindeki güncelleme notlarına göre bu duruma hususî olarak PS4 sesli sohbet özelliği yine etkinleştirildi.

No Man’s Sky tüm platformlarda büyük bir topluluğu sahip ancak yarın bu topluluklar büyük bir oyun ailesi hâline gelecek. Hello Games tarafından geliştirilen ve 2016 yılında yayınlanan uzay oyunu No Man’s Sky’ın geliştirici ekibinin başındaki isim Sean Murray, oyunun 2020’de yeni güncellemeler alacağını duyurmuştu.

Birinci çıktığında zayıf görüldüğü için muaheze yağmuruna tutulan No Man’s Sky, aradan geçen 4 yılda aldığı güncellemelerle oyuncuların beğenisini kazandı. Oyun, 2020’de de sağlam güncellemeler aldı ve almaya da devam edecek üzere duruyor.

İçerik güncellemeleriyle de dikkat çekmişti:

2020 yılında 4 kıymetli içerik güncellemesi alan No Man’s Sky, Murray’nin açıklamasına nazaran önümüzdeki süreçte de güncelleme almaya devam edecek. Synthesis, ByteBeat, Living Ship ve Eco Mechs güncellemelerini alan oyun, bu güncellemelerle birlikte oyuncuları ziyadesiyle mutlu etti.

No Man’s Sky için Synthesis güncellemesinin, bundan sonraki içerikleri daha süratli yayınlamaları için bir başlangıç olduğunu belirten Murray, 4 güncellemenin de oyuna kattığı şeylerden berhudar olduklarını açıkladı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.