Makalecin - Güncel Blog Yazıları

OnePlus Z’nin Ne Hengam Tanıtılacağı Ortaya Çıktı

0 15

Şimdiye kadar OnePlus rakip olarak kendine Samsung ve Apple üzere üst seviye telefonlar üreticilerini seçmişti. Kulvar olarak premium sınıfta bulunmayı seçen marka, tanıttığı telefon özellikleri ve fiyatlarıyla daima yukarıları hedeflemişti.  

Orta segment telefonların bulunduğu kulvarda da kendini göstermek isteyen marka, OnePlus Z’yi tanıtacak. Xiaomi, OPPO ve Vivo gibi markaların bulunduğu bu sınıfta da yarışma etmek isteyen OnePlus, yakında Hindistan’da yeni telefonunu tanıtmayı planlıyor.  

OnePlus Z, 10 Haziran'da Hindistan’da tanıtılacak 

Münasebetli fiyatlı bir modelini yakında piyasaya sürmeyi bekleyen OnePlus, telefonunun ismi hakkında şimdi net bir açıklama yapmadı. OnePlus Z veya OnePlus 8 Lite olarak isimlendirilebileceğini düşündüğümüz akıllı telefon hakkındaki ortaya çıkan malumatları gelin yakından inceleyelim. 

Nisan ayında paylaşılan görsellere bakılacak olursa, OnePlus Z düz bir ekranla gelecek. Ekrandan parmak izi okuyabilen bir dizayna sahip olabileceğini ekleyerek, ekranın OLED olacağını belirtelim. OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’dan alışık olduğumuz üzere kamera, ekranın sol üstünde bulunacak. Samsung Galaxy S10E ile başlayan bu akımı, makul fiyatlı OnePlus Z de devam ettirecek üzere gözüküyor. Ses denetim tuşlarının, telefonun sol tarafına ve güç tuşunun sağ tarafında konuşlandırılmış olduğunu görüyoruz. Ama art panel ile ilgili rastgele bir görsel şimdi ortaya çıkmış değil.  

OnePlus Z’nin özellikleri  

  • İşlemci: Snapdragon 765
  • Ram: 8 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Ekran: 6,55 inç Harika AMOLED, 90 Hz
  • Batarya: 4.300 mAh

OnePluz Z’nin fiyatı 

Vergiler hariç 2.250 TL’ye Hindistan’da tanıtılacak telefon, iki farklı modelle önümüze çıkabilir. 6 GB ve 8 GB RAM, 128 GB depolama ortamına sahip modeller orta seviyeli telefonlara büyük bir rakip olacak üzere gözüküyor. Hindistan’da duyurulacağı tarihin de 10 Haziran olarak ortaya çıktığını ekleyelim. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.