Makalecin - Güncel Blog Yazıları

OnePlus’ın Kablosuz Kulaklığı Temmuzda Gelebilir

0 15

Kulaklık üreticilerinin gündeminde bir vadedir kablosuz kulaklıklar bulunuyor. Dalda değerli bir nokta kazanmayı başaran kablosuz kulaklıklar, yavaş yavaş kablolu kulaklıkların mekanını almaya başladı. OnePlus'ın da bir müddettir kablosuz kulaklık üreteceği biliniyor lakin şirket kulaklığı bir türlü satışa çıkarmıyor. Merak konusu hâline gelen kulaklıkla alakalı ortaya yeni malumatlar çıktı.

Uzun vadedir beklenen OnePlus'ın kablosuz kulaklık hamlesi hâlâ gelmiş değil. Teknoloji tutkunlarını meraklandıran kulaklığın, OnePlus Z ile birlikte satışa çıkabileceği ortaya çıktı. Bu telefonun temmuz ayında geleceği söylentileri de göz önüne alındığı vakit, şirketin telefonla birlikte tanıtılacağı söylenen kablosuz kulaklıkları da temmuz ayında raflardaki mahallini alabilir.

İşte kulaklığı bekleyenleri heyecanlandıran tweet:

Bu malumatların kaynağıysa Max J.'nin Twitter hesabı. Max J., Apple AirPods'u andıran bir çift kulaklığın fotoğrafının yanına “Temmuz” yazarak tweet attı. Bu tweet, kulaklığı bekleyen birçok teknoloji tutkununu heyecanlandırsa da şimdi ortada kesin bir şey bulunmuyor. 

Bahsi geçen kulaklık hakkında daha evvel de aralık ayında geleceği söylentisi bulunuyordu fakat görüldüğü üzere bu gerçekleşmedi. Aralık ayında çıkacağı söylentisi tekrar Max J. tarafından ortaya atılmıştı. Max J., bu kulaklık hakkında birinci başta yanılmış olsa da yaptığı muteber haberlerle bilinen biri olduğu için bu sefer tarih hakkında yanılmamış olabilir. Yani OnePlus'ın kablosuz kulaklığı nitekim temmuz ayında bizlerle olabilir.

OnePlus'ın tekrar temmuz ayında çıkartacağı söylenen telefonu OnePlus Z'nin, OnePlus 8'in Lite versiyonu olması bekleniyor. 6,4 inç ekrana sahip olacağı düşünülen telefonun, satış fiyatının 400 sterlinden (vergiler hariç 3.350 lira) başlaması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.