Makalecin - Güncel Blog Yazıları

OnePlus’ın Orta Segment Birinci Telefonu Geekbench’te Göründü

0 10

OnePlus, son devirlerin tanınan akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi. Daha çok amiral gemisi akıllı telefonları tutarlı fiyatlı olarak satışa sunmasıyla bilinen şirket şimdiyse eser portföyünü yeni bir telefonla geliştirmeyi planlıyor. Orta segment bir telefon olarak olarak önümüze çıkan bu cihazın “OnePlus Z” olarak isimlendirilmesi bekleniyor.

OnePlus'ın yeni telefonu ile ilgili bugüne kadar rastgele bir malumat sahibi değildik. Fakat “AC2003” model kodlu bu cihazın Geekbench data tabanında ortaya çıkması, telefonun birtakım teknik özelliklerini de gün yüzüne çıkardı. Görünüşe nazaran OnePlus, yaklaşmakta olan yeni telefonuyla orta segmentteki yarışmaya süratli bir giriş yapacak. Dilerseniz acilen, AC2003'ün Geekbench'teki özelliklerine yakından bakalım.

Geekbench'te bölge alan haberlere nazaran OnePlus'ın yeni akıllı telefonu, orta segmentin tanınan işlemcisi Snapdragon 765G'den güç alacak. Bu güç 12 GB RAM ile desteklenecek ve telefon Android 10 ile kutudan çıkacak. Telefonun Geekbench test sonuçları ise OnePlus Z'nin tek çekirdekli süreçlerde 612 puan, çok çekirdekli süreçlerde ise 1.955 puan aldığını ortaya koyuyor.

OnePlus Z'nin Geekbench sonuçları

Geekbench'te bölge alan olgular, OnePlus'ın yeni akıllı telefonunun yalnızca donanım özelliklerini ortaya koyuyor. Dolayısı ile cihazın dizaynını şimdi bilmiyoruz. Kimi savlara nazaran OnePlus Z temmuz ayında tanıtılacak ve bu tanıtım gerçekleştiğinde cihazla ilgili tüm malumatlar açığa çıkmış olacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.