Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Oppo Ace 2 EVA’nın Tasarımı Ayan Oldu

0 25

Akıllı telefon kolunun son periyotlardaki tanınan isimlerinden bir tanesi olan Oppo, daldaki yanını sağlamlaştırmak için elinden geleni gerisine koymuyor. Şirket, gerek piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar gerekse yaptığı PR çalışmaları ile tüm tüketicilere hitap etmeye çalışıyor. Şimdiyse Oppo cephesinde yeni fakat baş karıştıran bir gelişme yaşandı.

Oppo, kısa bir vade evvel Ace 2 isimli yeni bir akıllı telefon modeli ile tüketicilerin önüne çıktı. O dönemlerde, etkileyici özelliklere sahip olan bu modelin sonlu sayıda üretilecek bir kişisel sürümünün daha olacağı da tabir ediliyordu. Artık, “EVA” olarak isimlendirilen bu hususî sürümün tasarımı ortaya çıktı.

Oppo Ace 2 EVA bu türlü görünecek

Oppo Lider Yardımcısı Shen Yiren, Çin'in çevre medyası Weibo'da yaptığı bir açıklamayla EVA'yı resmi olarak duyurmuştu. Gelgelelim akıllı telefon ile ilgili bir detaya ne lansman sırasında ne de Yiren'in açıklamalarında değinilmemişti. Artık paylaşılan görsel ise bu akıllı telefonun nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

Oppo'nun yakın bir gelecekte duyurmasını beklediğimiz Ace 2 EVA'nın teknik özellikleri ile ilgili hala bilmediğimiz kimi detaylar var. Aslında bu hususî sürümün Ace 2'nin olağan versiyonu ile rastgele bir donanım farkı içermesi beklenmiyor gelgelelim yeniden de şirket, kişisel sürüm telefonunda birtakım küçük değişiklikler yapabilir.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.