Makalecin - Güncel Blog Yazıları

OPPO Enco W31 Türkiye Fiyatı Belirli Oldu

0 15

Kısa bir mühlet evvel etkileyici özelliklere sahip yeni akıllı telefonu Reno 3 Pro'yu duyuran OPPO, tanıtım aktifliği sırasında yeni kablosuz kulaklığı “Enco W31“i de tüketicilerin beğenisine sundu. Düşük gecikme vadesi özelliğiyle dikkat çeken OPPO Enco W31'in yakın bir gelecekte Türkiye pazarındaki alanını alacağı açıklandı.

OPPO Enco W31'in kıymetli özelliklerinden bir tanesi de su ve toza karşı dayanıklılığı. Kulaklık, bu özelliği ile hem dış mekanda hem de spor yaparken rahatlıkla tasarruf sağlıyor. Ayrıyeten bu kablosuz kulaklıkların şık tasarımı da şu ana kadar takdir toplamış durumda.

Karşınızda OPPO Enco W31

OPPO'nun Türkiye pazarına getirmek üzere olduğu yeni kablosuz kulaklıkları, kulakiçi yapıya sahip. Hem Android hem de iOS ekosistemlerindeki akıllı telefonlar ile armoni içerisinde kullanılabilen kulaklık, çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlara sahip. Sonunda tüketiciler, yüksek kalitede müzik dinleme ve görüşme imkanı buluyorlar.

OPPO Enco W31'in her iki kulaklığında da iki adet yüksek hassasiyetli mikrofon bulunuyor. Bu mikrofonlar, görüşme sırasında rüzgardan kaynaklanan hışırtıyı kesiyor. Ayrıyeten bu kulaklıklar, hususî bir algoritmaya sahip ve bu algoritma, kulaklığın çevresel gürültüyü engellemesini sağlıyor. OPPO'nun yeni kablosuz kulaklıkları, tüm detayları ile tüketicileri kendine hayran bırakacak üzere görünüyor.

OPPO Enco W31'in başka bir özelliği ise sahip olduğu iki farklı ses modu. Kulaklıklar bu özellikleri sayesinde klasik müzik ve pop dinlemeyi sevenler için “Istikrar” moduna, rock üzere ses seviyesinin yüksek olduğu müzikleri dinlemeyi sevenler içinse “Bass” modu sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, kendi zevklerine nazaran kişiselleştirilmiş ses kalitesi deneyimleyebilecekler.

OPPO Enco W31 fiyatı

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara nazaran şirketin yeni kablosuz kulaklıkları Enco W31, ilerleyen günlerde 599 TL karşılığında memleketimize satışa sunulacak. OPPO'nun yeni kablosuz kulaklıklarının devletimizdeki e-ticaret platformları ve teknoloji perakendecilerinden temin edilebilmesi bekleniyor. OPPO Enco W31'in devletimizde piyasaya sürüleceği tam tarih ise şu an için bilinmiyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.