Makalecin - Güncel Blog Yazıları

OPPO, Reno 4 Serisinin Tanıtım Tarihini Açıkladı

0 19

Akıllı telefon kesiminde her geçen gün daha çokça behre edinen OPPO, bugünlerde yeni bir akıllı telefon serisiyle konuşuluyor. Şirketin Reno 4 ve Reno 4 Pro modellerinden oluşması beklenen Reno 4 serisi, bugüne kadar birçok defa önümüze çıktı. O denli ki serinin donanım özellikleri bir ortaya çıkmıştı.

Tüm bu hikayelerin akabinde OPPO, nihayet özellikleriyle beklenti yaratan yeni serisini tanıtacağı tarihi açıkladı. Şirket, Weibo üzerinden yaptığı paylaşımda Reno 4 serisinin 5 Haziran günü Çin’de tanıtılacağını söyledi. Evet OPPO Reno 4 serisi bize neler sunacak? Gelin, bugüne kadar elde ettiğimiz malumatların üstünden bir geçelim.

OPPO Reno 4 serisi neler sunacak?

OPPO Reno 4 serisi, kıvrımlı ekranı ve büyük uzunluğuyla kullanıcılara pek hoş bir tasarruf deneyimi yaşatacak. Reno 4, 6,43 inçlik  2.5D AMOLED ekranla gelecek ve artık günümüz standardı olan delikli ekran dizaynına sahip olacak. OPPO Reno 4 Pro’ysa 6,55 inçlik 3D ekrana hane sahipliği yapacak.

Ortaya atılan argümanlara ve birkaç mekanda gözüken özelliklere nazaran Reno 4, 48 MP’lik ana kamera, 8 MP’lik ultra geniş açılı kamera ve 2 MP’lik bir vesair kamerayla gelecek. Öte yandan serinin yüksek özellikli seçeneği Reno 4 Pro, 48 MP’lik ana kamera, 12 MP’lik gece kamerası ve 12 MP’lik telefoto kamerasıyla bizi karşılayacak.

Donanım kısmına gelindiğinde savlara nazaran her iki telefon da sekiz çekirdekli işlemciye ve 4.000 mAh bataryaya sahip olacak. Başkaca cihazlar 8 GB yahut 12 GB RAM ve 128 GB ve 256 depolama yeri seçenekleriyle piyasaya sürülecek. OPPO Reno 4 Pro, savlara nazaran 65 W süratli şarj desteğiyle gelecek.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.