Makalecin - Güncel Blog Yazıları

OPPO, Smart Band ve Enco W51’in Posterlerini Paylaştı

0 18

Son periyotların yükselen teknoloji firmalarından OPPO, bir müddettir yeni nesil akıllı cihazları üzerinde çalışıyordu. Birkaç gün evvel Çin’in çevre medya sitesi Weibo üzerinden yapılan bir paylaşımla bu yeni eserlerden birinin kablosuz kulaklık olduğunu duyuran şirket, artık vesair yeni nesil akıllı cihazlarını da duyurdu.

Çinli teknoloji devi tarafından yapılan paylaşımda, yeni Enco W51 kablosuz kulak içi kulaklık ve firmanın yeni akıllı bilekliği OPPO Smart Band’e mekan verildi. Gelin, kelamı daha çokça uzatmadan OPPO'nun önümüzdeki günlerde raflardaki mahallini alacak bu yeni teknolojik eserlere daha yakından göz atalım.

OPPO Smart Band ve Enco W51'in tanıtım posterleri paylaşıldı:

OPPO, Weibo’daki son gönderisinde Enco W51 kablosuz kulaklığa bölge verdi. Enco W31 modelinin geliştirilmiş bir sürümü olması beklenen bu kablosuz kulaklığın tanıtım imgesi, dizaynın geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen W31’e emsal olduğunu gösteriyor. Paylaşılan imajda ayrıyeten kulaklıkta iki adet mikrofon olduğunu ve yeni bir ‘gürültü engelleme’ teknolojisine işaret edildiğini de görebiliyoruz.

OPPO’nun çevre medya hesabı, yaptığı paylaşımlarda Enco W51 kablosuz kulaklığın yanı sıra merakla beklenen yeni OPPO Smart Band’e de mahal verdi. Siyah ve altın olmak üzere iki farklı kayış seçeneğiyle satışa sunulması beklenen OPPO Smart Band; böylelikle siyah renkle daha spor tasarruflara, altın renk seçeneğiyle de günlük bir tasarrufa hitap edecek.

Firmanın yeni eserleri Enco W51 kablosuz kulaklık ve OPPO Smart Band hakkında elde edilen haberler şimdilik bu kadarla sonlu. Son olarak her iki cihazın da önümüzdeki haziran ayının başında, geçtiğimiz günlerde özellikleri ortaya çıkan OPPO Reno 4 akıllı telefonla birlikte tanıtılması bekleniyor. Bu süreçte yaşanan gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.