Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Outer Worlds’ün Switch’teki Yeni Imgeleri Paylaşıldı

0 14

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Outer Worlds binlerce kimseyi kendine hayran bıraktırmış. Başarılı RPG oyunu, şimdi tüm platformlarda çıkışını yapmamış olduğu halde 2 buçuk milyonun üstünde satış yapmayı başardı. Önümüzdeki ay Switch platformunda uzunluk gösterecek oyun için şimdiden nefesler tutulmuş durumda. Oyunun bu platform için de satışa çıkmasına az kala, yeni oyun içi imgeler paylaşıldı.

Daha evvel de birkaç fotoğraf paylaşılan oyunun Switch platformuna gelmesine az bir devir kala daha ziyade fotoğrafın ortaya çıkarılması birçok Switch kullanıcısını heyecanlandırdı. Private Division ve Obsidian'ın yayınladığı fotoğraflardan sonra birtakım oyun tutkunları ise hayal kırıklığına uğradı. Bunun nedeni ise fotoğraflarda görsel bir düşüş olması. 

Outer Worlds'ün paylaşılan ekran fotoğrafları:

Tek oyunculu bir numara şahıs oyunun Epic Games Store'daki açıklaması şu biçimde: “Galaksinin en uzak ucuna bağlı koloni gemisindeyken kaybolup, on yıllar sonra uyandığında kendini Halcyon kolonisini yok etme tehdidinde ile derin bir komplonun ortasında bulacaksın. En uzakları keşfettikçe ve hepsi iktidar için yarışan çeşitli ayrılıkçılarla karşılaştıkça, olmaya karar verdiğiniz karakter, bu oyuncu odaklı hikayenin nasıl ortaya çıkacağını belirleyecektir. Koloninin kurumsal denkleminde, plansız değişken sensin.”

PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar sürümleri halihazırda bulunan oyun, 5 Haziran'da tüm platformlardaki çıkışını tamamlamış olacak. Oyunu almayı düşünen Switch kullanıcılarının cihazlarına en az 9,9 GB boş alan bulunması gerekiyor. Cihazlarında boş yeri bulunan kullanıcıların yapması gereken tek şey ise 5 Haziran'ı beklemek üzere gözüküyor.

Outer Worlds'ün Switch platformundaki çıkışı için belirtilenler şimdilik bu kadar. Yeni fotoğraflar yahut malumatlar ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.