Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Oyuncu Telefonu Lenovo Legion İçin Yeni Tanıtım Görüntüsü

0 23

Çinli teknoloji devi Lenovo, bir vadedir üzerinde çalıştığı oyuncu telefonu Legion için yeni bir tanıtım medyası paylaştı. Paylaşılan yeni görüntü, evvelki tanıtımlarda olduğu üzere cihazın dikey değil yatay tasarruf için geliştirildiğinin altını çiziyor.

Lenovo'nun Legion ile ilgili daha evvel yaptığı paylaşımlar, cihazın yatay olarak yerleştirilmiş bir ön kameraya sahip olacağını ortaya koyuyordu. Şirketin yeni tanıtım görüntüsü da bu tasarım ile koşut biçimde Lenovo Legion'ın büsbütün yatay kullanılabileceğini ortaya koyuyor. Çünkü Lenovo, Legion'ın arayüzünü yatay tasarrufa en güzel halde armoni sağlaması için kişisel olarak optimize etmiş.

Legion'ın yatay tasarruf için optimize edilmiş arayüzü bu türlü görünüyor

Lenovo tarafından oluşturulan yeni tanıtım medyası, tezli bir açıklamaya da sahip. Yetkililer, hazırladıkları görüntüde Legion'ın görsel deneyimi en üst seviyeye getireceğini tabir ediyorlar. Yani Lenovo'nun Legion ile ilgili planları, en azından şirket tarafından önemli bir şekilde önemseniyor üzere görünüyor.

Lenovo Legion için oluşturulan yeni tanıtım görüntüsü

Lenovo, Legion'ın çıkış tarihi ile ilgili şimdi bir açıklama yapmadı. Lakin şirket, son birkaç ayını yeni akıllı telefonuna ayırdı ve bu telefonun mümkün olan en düzgün deneyimi sunması için çalışmalarını sürdürüyor. Telefonla ilgili olarak keşfetmemiz gereken hala pek çok şey var gelgelelim Lenovo, günler geçtikçe yeni telefonuyla ilgili daha çokça detayı ortaya koyacaktır.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.