Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Pablo Escobar’ın kardeşi, Escobar Gold 11 Pro’yu tanıttı!

0 18
ABONE OL

Bugüne kadar ismini tarihe yazdıran ve yerkürenin en büyük uyuşturucu kaçakçılarından biri olan Pablo Escobar’ın kardeşi Roberto Escobar kendi hayatı için farklı bir yol çizdi ve teknolojiye yöneldi.

Roberto Escobar’ın ürettiği Escobar Fold 2 isimli akıllı telefonun, Samsung Galaxy Fold 2 olduğu anlaşıldıktan sonra büyük bir hayal kırıklığına neden olan, Escobar, Apple’a da 2,6 milyar dolarlık dava açmıştı.

Apple’a açılan bu davanın nedeni ise Apple’ın kişileri yanılttığı ve ifşa ettiğini öne sürmüştü.

Artık ise yaptığı çelişkili hareketlere bir yenisini daha ekleyen Roberto Escobar, iPhone 11 Pro’yu altınla kapladı ve Escobar Gold 11 Pro ismiyle kendi web sitesi üstünden tanıtımını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz gün yani 28 Mayıs tarihiyle birlikte, Apple’ın iPhone 11 Pro 256 GB modelini alıp, 24 ayar altınla kapladıktan sonra, Escobar Gold 11 Pro ismi ile Escobar Inc. isimli internet sitesinde 499 dolardan satışa sundu.

Alışılagelmiş koşullar altında iPhone 11 Pro 256 GB fiyatı 1459 dolar iken, altınla kaplanan Escobar Gold 11 Pro’nun fiyatı dikkat çekiyor.

Escobar’ın çelişkili hareketleri gören herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz devirlerde Apple’ı, kişileri yanıltıp, ifşa ettiği gerekçesiyle 2,6 milyar dolarlık dava açmasından sonra, Apple’ın yeni en güçlü telefonunu satışa sunması, akıllarda soru işaretleri oluşturdu.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.