Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Paper Mario: The Origami King Nintendo Switch İçin Duyuruldu

0 14

Nintendo’nun en sevilen oyunlarından biri olan Mario, birçoğumuzun çocukluk anılarının büyük bir kısmını kaplıyor. Yayınlandığı günden bu yana çeşitli platformlarda çeşitli formlarda önümüze çıkmayı başaran oyun, bu kere de Paper Mario: The Origami King versiyonuyla Nintendo Switch için duyuruldu. Japonya merkezli medya oyunu şirketi Nintendo’nun resmi YouTube kanalından yayınladığı bir tanıtım medyası ve internet sitesindeki duyurudan sonra oyunun hayranları yüksek nispette etkileşimde bulundu.

Oyunun 17 Temmuz tarihinde kullanılabilir olacağını ve fiyatının da 59,99 dolar (yaklaşık 417 TL) olarak açıklandığını ekleyelim. Bunların yanında sevilen serinin yeni oyununda Mario ortağı Olivia ile oyuncuların daha evvelce tanıdığı karakterlerle karşılaşacak ve düşmanlarını alt etmek için uğraşacak. Mario’nun bu seferki maksadıysa zarar görmüş kağıttan bir yerküreyi eski hâline döndürmek olacak.

Tanıtım medyası epey sefalı görünüyor:

Prensesle açılan tanıtım medyasında Mario’nun, şiddetli vazifeleri arkadaşlarıyla bir arada başarmaya çalıştığı görülüyor. Keşfedilecek onlarca detay, çözülecek bulmacalar, varlıklı ve renkli bir yerküre ve açığa çıkarılacak gizemlerle dolu bir macera vadeden oyun, şimdiden oyuncuların olumlu geri bildirimleriyle karşılandı. Pek çok oyuncu, bu aniden gelişen duyurudan epey şad kaldıklarını çeşitli muhabere kanallarından ilettikleri tahlilleriyle yayıncı Nintendo firmasına bildirdi. Şu an sanıyoruz ki iki taraf da gelişmelerden nispeten memnun.

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2020 olarak duyurulan tek oyunculu aksiyon macera çeşidindeki Paper Mario: The Origami King için oyun belgesi boyutunun 6,5 GB olarak açıklandığını eklemeden haberimizi bitirmeyelim. Ayrıyeten oyunun Japonca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Korece, Flemenkçe, Çince ve İngilizce olmak üzere yekun 9 lisanı destekleyeceği söylendi. Bu efsaneyi unutamayan Mario hayranları yeni oyunu merakla bekliyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.