Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Paradise Lost’tan Yeni Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı

0 11

Yayıncı All In! Games ve geliştirici PolyAmorous, bu yıl içerisinde oyuncularla buluşacak yeni nesil FPP oyunu Paradise Lost’a dair yeni paylaşımlarda bulundu. Yapılan paylaşımlarda, oyunun resmi tanıtım görüntüsüne ek olarak oyundan birinci ekran manzaralarına de nokta verildi. Mahsusen tanıtım görüntüsü, pek çok oyuncuyu heyecanlandırmaya yetti.

Yaklaşık bir buçuk dakika uzunluğunda olan görüntüde, nükleer felaket sonrası postapokaliptik bir yerkürenin tüm gerçeklerine ve geçmişte kalanların macerasına tanık oluyoruz. Dilerseniz yayınlanan bu tanıtım görüntüsüne geçmeden evvel birinci olarak hâlâ geliştirilme aşamasında olan Paradise Lost’un nasıl bir oyun olduğuna göz atalım. Yayınlanan fragmanı izlemek için sahifenin el atına gidebilirsiniz.

Kıyamet sonrası bilim kurgu senaryosunun işlendiği Paradise Lost nasıl bir oyun?

II. Yerküre Savaşı’nın 1945’te hiç sona ermediği bir yerkürede, nükleer bir felaket sonrası Polonya’yı gezerken bir Nazi sığınağı keşfeden 12 yaşındaki evladın hikayesini bahis alan Paradise Lost, oyunculara alışılmadık, ileri teknolojinin Slav halkları ve mitleriyle karıştığı geniş bir yeraltı yerküresini keşfetme fırsatı sunuyor.

Derin insan hislerini farklı çerçevelerden ele alıp işlendiği oyunda, oyuncuların kimi tercihlerde bulunması gerekecek. Oyuncuların yaptığı bu tercihler ise geri kalan yolculuklarına ve maceralarına tesirde bulunacak. Bir farklı deyişle oyuncuların kaderi, bir mealde kendi ellerinde olacak.

Şu anda Steam üzerinde ön siparişe sunulan Paradise Lost’un çıkış tarihine dair şimdi resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Son olarak Paradise Lost’un geliştirici firma All In! Games tarafından yayınlanan yeni tanıtım görüntüsüne derhal aşağıdan göz atabilirsiniz.

Paradise Lost – Resmi tanıtım medyası

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.