Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PC, PS4 ve Xbox One İçin Project CARS 3 Duyuruldu (Video)

0 17

Konsollarda oynaması en keyifli oyunlar arasında araç simülasyonları, genellikle de yarış simülasyonları nokta alıyor. Münhasıran arabaları sevenlerin favori oyunları arasında Project CARS serisi sık sık öne çıkıyor. Oyunun son versiyonu, konsollar yenilenmeden evvel çıkacak.

Araba severlerin velev pistlerin isterse caddelerin tozunu attırabildiği oyun serisi, büyük bir takipçi kitlesine sahip. Bir evvelki versiyonu 2017 yılında piyasaya çıkan oyunun artık yenilenme vakti geldi.

Project CARS 3 PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye geliyor

Yeni Project CARS oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Şimdi kesin çıkış tarihi belirtilmeyen oyun bu yılın yaz aylarında elimizde olacak. Oyunda yerkürenin dört bir yanındaki kentlerde direksiyon sallayabileceğiz. 

Bandai Namco, oyunla ilgili yaptığı paylaşımda “Son sürüş yolculuğunuz için hazırlanın, elit firmaların yol ve yarış otomobillerini alın, geliştirin ve şahsileştirin. Yarışçı kahraman kişiliğinizi kişiselleştirin. Ve hafta sonu savaşçısından yarış efsaneliğine yükselene kadar, yerkürenin nefes kesici noktalarında yarışın” sözünü kullandı. 

Yollar bizi bekliyor

Oyunda hem kent içinde hem de yarış pistlerinde uğraş etmek mümkün. Seçebileceğimiz pek çok farklı araba olduğunu da duyuru medyasında görebiliyoruz. Görüntüde görebildiğimiz kadarıyla bölgesi gelecek Fransa’da Le Mans’da yarışacağız, alanı gelecek İtalyan caddelerinde fink atacağız. Project CARS 3, ABD, Tokyo üzere farklı ortamlarda de araba kullanma deneyimi yaşamamızı sağlayacak.

Oyunda hem sürücü olarak kendi yeteneklerimizi özelleştirebiliyoruz, hem de arabamızı -daha akıllıcası otomobillerimizi- istediğimiz üzere kişiselleştirebiliyoruz. Jantlar, kaplamalar, vinyl ve araç rengi üzere pek çok mevzuda son karar oyuncu olarak bize ilişkin oluyor.

Oyunun duyuru görüntüsünü aşağıda izleyebilirsiniz. Project CARS serisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yeni oyun için heyecanlı mısınız?

Project CARS 3 tanıtım medyası

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.