Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PGA Tour 2K21, Tüm Platformlar İçin Duyuruldu (Video)

0 20

ABD ve Kuzey Amerika'daki golf müsabakalarını düzenleyen PGA Tour'un ünlü golf simülasyonunun bu sene çıkacak olan oyunu PGA Tour 2K21 hakkında kıymetli bir açıklama geldi. Oyunun yapımcısı 2K Games tarafından yapılan açıklamaya nazaran 21 Ağustos 2020'de yayınlanacak olan PGA Tour 2K21; Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC'nin yanı sıra Google Stadia'ya da gelecek.

2K Games tarafından yapılan açıklamada PGA Tour 2K21'in tüm seviyelerden oyunculara hitap edeceği vurgulanıyor. Amatörler; gerçek vakitli eğitimler, tüyolar ve tavsiyelerle kendilerini geliştirebilecekken tecrübeli golfçüler Pro Vision, Distance Control, Putt Preview ve vesair yenilikler aracılığıyla oyunda ustalaşabilecekler.

İşte PGA Tour 2K21'in fragmanı:

PGA Tour 2K21 deneyiminde içtimaî oyun oynamanın merkezde mahal aldığını vurgulayan 2K Games, bunu mahallî ya da çevrimiçi maçlar aracılığıyla arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğinize dikkat çekiyor. Bu maçlar arasında Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4-Player Scramble nokta alıyor. 

Bunların yanı sıra Online Societies (Çevrimiçi Cemiyetler) aracılığıyla oyuncular kurallarını kendilerinin belirlediği ve istediklerini dâhil ettikleri çevrimiçi turnuvalar ve seriler düzenleyebilecekler. Bu kuralların yanı sıra handikap ve aktiflik ayarları da mevcut olacak.

2K Games'in gayri spor oyunlarında olduğu gibi PGA Tour 2K21'de de sanal para (VC) kullanılacak. Oyun içindeki kozmetik ögelerin kilidini açmak için VC'ye gereksiniminiz olacak. Oyunda muvaffakiyet kazandıkça sanal para kazanacaksınız lakin VC için para da harcayabilirsiniz. PGA Tour 2K21 için ön sipariş verenlere 2.300 VC armağan olarak verilecek. Bunun yanı sıra Codechaos Boa golf ayakkabıları, Adidas pantolon, şapka ve tişörtten oluşan kişisel bir ferdileştirme paketi de ön sipariş sahiplerine armağan edilecek.

PGA Tour 2K21'in kapak yıldızıysa 2017 FedExCup Champion'ın birincisi Justin Thomas oldu. Justin Thomas, daha evvel yerküre sıralamasında da bir numara sırada bölge alıyordu.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.