Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Platform Oyunu Astro’s Playroom, PS5 İçin Duyuruldu

0 12

PlayStation 5 etkinliğinde farklı stüdyolardan birbirinden sefalı yeni oyunlar sergilendi. Başka yandan PS oyuncularının gözü, gösterilen oyunlar arasındaki PS5'e hususî oyunlardaydı. PlayStation 5'in Oyunun Geleceği etkinliğinde 1. parti oyunlar arasında en çok göze çarpan prodüksiyonlardan biri de Astro's Playroom oldu.

SIE Japan Studio tarafından geliştirilen Astro's Playroom, PlayStation 5 için gelecek sefalı platform oyunlarından biri olacak. Oyun, konsolun donanım kesimlerine dayanan dört farklı yerküre sunacak. Daha da güzeli Astro's Playroom, PS5'te önyüklü olarak gelecek ve DualSense denetim cihazının tüm yenilikçi özelliklerinden yararlanacak.

PSVR macerası, Astro's Playroom ile PlayStation 5'e Geliyor

Astro's Playroom, 2018'de çıkan Astro Bot: Rescue Mission'a dayanıyor. Sair robot arkadaşlarımızı bulmak için maceraya atıldığımız PSVR oyunu, gözlüğü kullanmanın sefalı ve yaratıcı yollarını sunarak en tanınan VR oyunlarından biri olmuştu. Stüdyo, bu kere Astro's Playroom ile Dualsense için emsal bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Astro's Playroom, PlayStation 5'in piyasaya sürülmesiyle birlikte çıkış yapacak ve tüm PS5 oyuncuları yeni oyunu deneyimleme talihine sahip olacak. Cihazda önyüklü olarak gelecek oyunun tanıtım fragmanında PS5'in Dualsense kontrol cihazının özelliklerine vurgu yapılıyor. Sony, bu oyunu bir cümbüş odaklı prodüksiyon olarak değil de Dualsense'in özelliklerini tanıtan bir araç olarak geliştirmiş desek konumudur.

Astro's Playroom fragman:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.