Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PlayStation 5 İçin Gran Turismo 7 Duyuruldu

0 12

Polyphony Digital tarafından geliştirilen, PlayStation oyuncularının epeyce sevdiği yarış oyunu serisi Gran Turismo, yeni oyun Gran Turismo 7 ile PlayStation 5'te önümüze çıkacak. Gerçekleştirilen PlayStation 5 lansmanında duyurulan oyun, gerçekçi imajlarıyla dikkat çekiyor.

Tıpkı Xbox Series X aktifliği üzere oyun tanıtımlarıyla başlayan PlayStation 5 etkinliğinde önümüze çıkan Polyphony Digital'ın CEO'su Kazunori Yamauchi, hayranların beklediği haberi verdi. Yeni Gran Turismo oyununun oyuncular için epeyce sefalı olacağını söyleyen Yamauchi, 'Campaign Mode' ismindeki oyun moduna dikkat çekti. Oyun modu hakkında detay vermeyen CEO, detaylı malumat için önümüzdeki günleri işaret etti.

Gran Turismo 7'deki gerçekçi imajlar, oyun tutkunlarını heyecanlandırdı: 

Imgeleriyle ve yeni oyun moduyla heyecan yaratan oyun için ne yazık ki bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Sony ve Polyphony Digital tarafından yayınlanan medya, oyun hakkında imajlar içerse de ne yazık ki çok ziyade detay sunmadı. 

Kokpitten gelen imaj, bir yarış sahnesi, haritalarda değişen hava koşulları, helikopter çekimi üzere manzaraların yanı sıra kariyer modundan bir sahnenin de yan aldığı fragman, 2013 yılında PS3 için piyasaya sürülen Gran Turismo 6'dan bu yana gelecek ilk Gran Turismo oyunu için beklentileri yükseltti.

Önümüzdeki günlerde daha çokça detay görmeyi beklediğimiz Gran Turismo 7'ye dair öğrendiklerimiz şimdilik bu kadar. Oyunun PlayStation 5 lansmanında paylaşılan fragmanına aşağıdan göz atabilir, oyun hakkındaki niyetlerinizi tahliller kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

PlayStation 5 için duyurulan Gran Turismo 7'nin fragmanı:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.