Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PlayStation 5’in Birinci Oyunu Godfall’dan Yeni Görüntü Paylaşıldı

0 16

Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing tarafından yayınlanan aksiyon rol yapma oyunu Godfall, bu sefer Sunsteel Blade silahına odaklanılan gayrı bir 'World of Godfall' fragmanıyla önümüze çıktı. Birtakım oyuncular, bu yeni silah için Epic Games'in birebir isimli oyunundaki kahraman tarafından kullanılan bir silah olan Infinity Blade’in ‘ölü bir versiyonu’ tefsirinde bulundu.

Oyun hakkında şimdi çok çokça malumat paylaşılmadı ancak oyuncuların Godfall'da edinebilecekleri silahlardan birinin Sunsteel Blade olduğu artık kesin. Oyunun loot sistemi şimdi tam olarak net değil ancak nisan ayında PlayStation Magazine UK, oyun içi drop'ların Monster Hunter ve Destiny ile benzeri olduğunu bildirdi. Oyun esnasında muayyen ölçülerde ‘Dark Souls’ deneyimi olacağı da söylendi ancak bunun tam olarak ne meale geldiği bilinmiyor.

Godfall yerküresinde bir şövalye olabilirsiniz:

Oyunun hikâyesinde kıyameti durdurmak için çabuk eden bir şövalye birliğine odaklanılıyor ya da o birlikten geçmişe kalanlara demek daha yanlışsız olur. Oyuncular, geçen hafta hakkında birtakım ipuçları verilen Silvermane üzere birkaç farklı sınıftan birini seçecekler. Godfall, tatil döneminde PS5 ve PC için yayınlanacak.

PlayStation 5 için duyurulan birinci oyun Godfall olmuş ve duyurunun akabinde oyunun 4K duvar kağıtları yayınlanmıştı. Duvar kağıtlarında, oyunun fragmanında yan alan karakterlerin yüksek çözünürlüklü imgeleri konum alıyor.

Duvar kağıtlarında oyunun tanıtım sinemasında görülen 3 karakter bulunuyor. Ayrıyeten karakterlerin hem tam boyutlu, hem de yakınlaştırılmış imajları önümüze çıkıyor. Ayrıyeten aslan zırhlı karakterin farklı renkte ekstra duvar kağıdı da var. Oyunun duvar kağıtlarına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.