Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PlayStation, Marvel’s Iron Man VR Setini Ön Satışa Açtı

0 13

Iron Man hayranlarının son devirlerde çok konuştuğu Marvel’s Iron Man VR, 3 Haziran tarihinde bekleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Hâlihazırda bir set olarak ön satışa sunulmuş olan Marvel’s Iron Man VR Bundle, bulunması sıkıntı bir kaynak üzere görünüyor.

Oyunun çıkış tarihiyle birebir vakitte piyasaya sürülecek olan bu set, vesair PlayStation VR setleriyle birebir fiyat etiketine sahip. Rastgele bir PSVR setini, liste fiyatıyla stoklarda bulmanın bir oldukça güçlükle olduğu şu zamanlarda büyük bir hayran kitleri olan bu set için de benzeri bir durum yaşandı.

Ön satışta olan Marvel’s Iron Man VR Seti, gayri setler üzere liste fiyatıyla satılıyor:

Bahsedilen set; bir PSVR gözlüğü, kamera, iki adet Move denetim cihazı, Marvel’s Iron Man VR’ın fizikî kopyası ve bir oyun diskiyle birlikte geliyor. Esasen bir PS4 yahut PS4 Pro sahibiyseniz setle birlikte gelen ekipmanlarla platformdaki gayrı oyunları deneyimleyebilirsiniz. PlayStation VR platformundaki deneyebileceğiniz vesair oyunlara örnek olarak Skyrim, Resident Evil 7 ve No Man’s Sky'ı verebiliriz.

Eksiksiz bir PSVR deneyimi yaşamak için gereken her şeye sahipseniz sadece oyunu, PlayStation Store üzerinden satın alabilirsiniz. Natürel oyunu oynamak için setinizde Move denetim cihazlarının olduğunu varsayıyoruz. Gereksiniminiz olan her şeyi tamamlayıp oyunu aldıktan sonra gerisini PlayStation’ınıza bırakabilirsiniz. Oyun, sizi bir Iron Man zırhına sokacak, gökyüzünde bulutların içinde süzülürken düşmanlarınızı patlatmanıza müsaade verecek. Geliştirme yapmak istediğinizdeyse bir Tony Stark garajınızın olduğunu unutmayın.

Devletimizde resmi bir açıklama olmadığı için Marvel’s Iron Man VR Bundle’ın yurt dışı fiyatının aktüel kur üzerinden çevrilen fiyatının 2.357 TL olduğunu belirtelim. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.