Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PlayStation Plus’ın Gelecek Ay Fiyatsız Olacak Birinci Oyunu

0 29

Birçoğumuzun bildiği üzere Sony, PlayStation Plus üyelerine her ay sistemli olarak fiyatsız oyunlar sunuyor. Bu ay için Cities: Skyline ve Farming Simulator 2019 oyunlarını fiyatsız olarak kullanıcılarına sunan Sony, haziran ayının birinci fiyatsız oyununu açıkladı.

Haziran ayında PlayStation Plus üyelerine sunulacak fiyatsız oyun Call of Duty: WWII olacak ve 26 Mayıs tarihinden itibaren kullanıcılar bu oyuna fiyatsız olarak ulaşabilecek. Ayrıyeten Sony'nin yaptığı açıklamaya nazaran haziran boyunca fiyatsız olacak gayrı oyunların listesi de bu hafta içerisinde yayınlanacak. PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Call of Duty: WWII oyununa 6 Temmuz'a kadar fiyatsız erişebileceksiniz. 

Call of Duty: WWII resmi fragmanı:

Call of Duty: WWII, 2017'de piyasaya sürüldü ve oyuncular tarafından genellikle olumlu tefsirler aldı. Oyun; hikâyesinde Amerikan 1. Piyade Tümeni'ne yeni katılan Er Ronald 'Red' Daniels'ın birinci gününde D-Day olarak isimlendirilen Normandiya Çıkarması harekâtına katılmasını işliyor. Normandiya kıyılarındaki büyük çarpışmadan sağ kurtulan Red ve ekibi, Almanya'ya gerçek savaşarak ilerlerken oyuncular, Hürtgen Forest ve Battle of the Bulge üzere ünlü 2. yerküre savaşı mekânlarının ve savaşlarının da atmosferini yaşama talihi buluyor.

Şunu belirtmekte yarar var; ücretsiz sunulan oyunları oynayabilmeniz için faal bir PlayStation Plus hesabına sahip olmanız gerekiyor ve oyunlar otomatik olarak oyun kütüphanenizde belirmiyor. Hâlihazırda PlayStation Plus üyeliğiniz varsa ve hâlâ mayıs ayının fiyatsız oyunlarını almadıysanız, 1 Haziran tarihine kadar Cities: Skylines ve Farming Simulator 2019 oyunlarına fiyatsız olarak sahip olabilirsiniz. PlayStation Plus üyeliğiniz bulunmuyorsa buradan PlayStation'ın resmi PlayStation Plus üyelik sahifesine göz atabilir, fiyat malumatları ve PlayStation Plus üyeliğin getirdiği ayrıcalıklar hakkında malumat sahibi olabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.