Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Playstore’dan bayrama kişisel indirim

0 21

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, en beğenilen oyunları kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Playstore’da 22-30 Mayıs tarihlerinde ABD’li oyun devi Take-Two Interactive’in yıldız yapımcı ve dağıtımcıları 2K Games, Rockstar Games ile Warner Bros. Games ve Paradox Interactive üzere yerkürenin en büyük oyun firmalarının imalatlarında yüzde 80’e varan indirim sağlayacak.

Dolu dolu aksiyon

Playstore’un indirimli oyunları arasında, kullanıcıların ilgisini kazanan, bol armağanlı aksiyon oyunu Red Dead Redemption 2, uzayın derinliklerinde geçen oyuncu odaklı hikâyesi ile The Outer Worlds, büyük strateji denildiğinde birinci akla gelen oyunlardan Europa Universalis IV, Age of Wonders Planetfall ve Imperator Rome öne çıkıyor.

En uygun Batman oyunları tıpkı pakette

Playstore’da indirime sunulan Warner Bros. Games’e ilişkin Batman: Arkham Collection serisindeki Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight oyunları, eleştirmenler ile oyun severlerin büyük beğenisini kazanmalarıyla oyun dalına damga vurdu. Ayrıyeten hudut tanımayan dövüş oyunu Mortal Kombat XL ve armağan rekortmeni Middle-earth: Shadow of War da tekrar Warner Bros. Games’in indirimli imalatları arasında konum alıyor.

İndirimdeki kimi oyunlar aşağıdaki fiyatlar üzerinden satışa sunulacak:

The Outer Worlds: 180 TL

Mortal Kombat XL: 47 TL

Red Dead Redemption 2: 232 TL

Age of Wonders: Planetfall: 54 TL

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.