Makalecin - Güncel Blog Yazıları

POCO, Kablosuz Kulaklığının İsmini Anketle Belirleyecek

0 16

Günümüzde kablosuz kulaklıklar, kulaklık sanayisinin kıymetli bir modülü hâline geldi. Birçok şirket, bölüme ayak uydurmak maksadıyla kablosuz kulaklık üretimine geçmiş durumda. Artık de bu şirketlerin arasına POCO eklendi. Geçtiğimiz hafta yapılan lansmanda POCO F2 Pro'yu tanıtan şirket, artık de kablosuz kulaklık çıkarmaya karar verdi.

POCO Hindistan Genel Yöneticisi C. Manmohan, geçtiğimiz ay şimdi imalat aşamasında olduğu bilinen kulaklık hakkında konuştu. Manmohan, bahsi geçen kulaklığın prodüksiyonunda ilerlendiğini belirtti. Ayrıyeten şirket, kulaklığın ismi konusunda enteresan bir hamle yaptı. POCO, Twitter hesabındaki anketin sonucuna nazaran kulaklığın ismine karar verecek.

Kulaklığın ismi anketle belirlenecek:

C. Manmohan, Twitter üzerinden açtığı ankete “Selam POCO hayranları, birkaç gün evvel sizlere hangi eseri getirmeliyiz diye sorduk ve sizler de kablosuz kulaklığı seçtiniz. Kulaklığın gerçek olmasına bir adım daha yakın olduğumuzu belirtmekten memnunluk duyarız. Bizlere isim seçme konusunda yardım etmenizi istiyoruz. Oylayın ve kulaklığa ismini verelim” notunu düştü.

POCO, bu hamlesiyle birçok teknoloji tutkununu mutlu etmeyi başardı. Kulaklık için 4 isim sunan POCO'nun anketi hâlâ devam ediyor. Kulaklık anketinde bulunan isimlerse şöyle;

  • POCO Move Buds
  • POCO Klip Buds
  • POCO Pop Buds
  • POCO Funkz

Şu anda POCO Pop Buds, oyların %40,1'ini toplayarak önde giden isim gelgelelim anket şimdi devam ettiği için kazanan her an değişebilir. Ankete katılmak istiyorsanız bahsi geçen tweete buradan ulaşabilirsiniz.

Pop Buds'ı, %28,5 ile Funkz takip ediyor. Kazanabilecek ismin daima değiştiği bu ankete şu anda katılan kişi sayısı 15 bini geçmiş durumda ve bu sayı daima artmaya devam ediyor. Şimdi bu kulaklığın çıkış tarihiyle bir açıklama yapılmış değil lakin kulaklıkların evvel Hindistan'da daha sonra da yerküre genelinde satışa çıkması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.