Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Poly Bridge 2 Yeni Özellikler İle Steam’e Geldi

0 19

Poly Bridge 2, PC için resmi olarak piyasaya sürüldü. Mimari ve mühendislik becerilerini test etmek isteyenler oyunu hem Steam'de hem de Epic Games Store'da bulabilir. Poly Bridge serisine aşina olmayanlar için oyunu tanıtmakta yarar var. Oyuncuların, belli bir mühlet içerisinde, üzerinden geçen araçların tartısına dayanacak kuvvette köprüler yapmak için geometri ve fizik kurallarına biraz aşina olması gereken bir köprü inşa simülatörü bu. Başlarda muhtemelen ‘köprü yapmak ne kadar da kolaymış’ diyeceksiniz; gelgelelim oyunda ilerledikçe zorluk aşamaları de artacak.

Oyunun orjinal hali 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve bugüne kadar yaklaşık üç milyon kişi tarafından satın alınmıştı. Bağımsız geliştirici Dry Cactus, oyunun daha sefalı hale getirildiğini söylüyor. Yeni özellikler arasında yeni seviyeler, köprüler ve araç sıçramalarında kullanılacak yayların eklenmesi üzere yeni oyun içi mekanikler, gelişmiş bir fizik motoru, atölye kampanyaları ve daha ziyadesi var.

Akustik gitarist ve besteci Adrian Talens serinin 2. oyunu için, özgün oyundan alınan 18 modülün yine düzenlenmesini gerçekleştirmenin yanı sıra listeye 13 yeni kesim daha ekledi. Böylelikle oyunun müziklerinin yekun uzunluğu bir buçuk saati buldu.

Son günlerde Steam’de fırsatlar bitmiyor. Platform, 2016 yılında piyasaya sürülen Minion Masters'a ilişkin bir ek paketi kısa müddetliğine fiyatsız yaptı. 'Charging Into Darkness' olarak isimlendirilen bu paket, Minion Masters'a yeni içerikler ekliyor ve oyun içinde farklı bir deneyim sunuyor.

Valve'un sahip olduğu ve yerkürenin en tanınan çevrimiçi oyun platformu olan Steam, devir vakit düzenlediği kampanyalarla oyuncuların gönlünü alıyor. Şirket, düzenlediği kampanyalarda bazen bir oyunu bazense bir oyuna ilişkin ek paketi fiyatsız olarak sunuyor. Steam artık, tanınan bir strateji oyunu olan Minion Masters'ın 'Charging Into Darkness' isimli bir ek paketini fiyatsız olarak sunmaya başladı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.