Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Project: Ragnarok, Tüm Platformlar İçin Resmen Duyuruldu

0 17

Geçtiğimiz günlerde Eve Echoes oyununu tanıtan NetEase Games, hız kesmeden yesyeni bir oyunla önümüze çıktı. Project: Ragnarok, isminden da anlaşılacağı üzere İskandinav mitolojisini temel alan bir macera oyunu olacak. Oyunun çıkış tarihi hakkında net bir habere sahip değiliz gelgelelim oyun çıktığında kesinlikle çok ses getirecek. Bilhassa farklı oyun tiplerinin birleşiminden oluşacak olması, oyunun daha geniş bir kitleye hitap etmesine imkan sağlıyor. 

GamerSky’ın açıklamalarına göre Project: Ragnarok, bir çapraz platform oyunu olacak. Oyunu konsol, PC, iOS ve Android platformlarında arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz. NetEase Games, oyunu piyasaya sürmek için milletlerarası bir ekip oluşturup 2 seneyi aşkın bir vade üzerinde çalışmış.  

Project: Ragnarok için yayınlanan fragman:

Project: Ragnarok bir açık yerküre oyunu. Dilediğiniz üzere gezebileceğiniz bir harita bulunan bu oyunda macera peşinde koşmaktan bıkmayacaksınız. Tehlikeli çöller, unutulmuş mağaralar ve antik ormanlarda dolaşacak, cücelerle iş birliği yapacaksınız.  

Project: Ragnarok'un oynanış medyası:

Dolu ve üzerinde uğraşılmış üzere görünen aksiyon sahneleri, güya oyunun içindeymişsiniz hissiyatı veriyor. Hikâyesi de hoş olunca, oyunu oynarken keyif almamak pek mümkün gözükmüyor. Niko Partners analistlerinden Daniel Ahmad, Project: Ragnarok’un klasik bir Çin MMO stili oynanışa sahip olduğunu söyledi. Premium AAA oynanışıyla birleştirilerek oyunun maksat kitlesinin globale açılması bekleniyor.

İskandinav mitolojisinde kıyamet mealini taşıyan Ragnarok, oyunda da size kıyameti yaşatacak. Devler ve ejderhalarla dolu anavatanını savunacak olan 9 ırkla karşılaşacaksınız. Kendine has güçleri olan bu ırklar, kıyamet kehaneti ismi altında yıkımla uğraş edecek. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.