Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PS4 İçin 7.51 Güncellemesi Yayınlandı

0 18

Sony, PlayStation 4 konsolları için sistem yazılımının yeni sürümünü yayınladı. PS4 sistem yazılımını 7.51 sürümüne yükselten güncelleme, son güncellemelerden alışık olduğumuz gibi PS4 konsoluna büyük yenilikler getirmiyor ve yalnızca sistem performansına odaklanıyor.

Geçtiğimiz ay yayınlanan 7.50 güncellemesinin akabinde, birçok PS4 kullanıcısı güncelleme sonrasında PS4'ün diskleri okumasını önleyen kusurlar (SU-42118-6) aldıklarını ve birtakım durumlarda konsolun diskleri çıkarmama üzere çeşitli meseleler çıkardığını bildirmişti.

PS4 sistem yazılımı 7.51, konsolun kararlılığına odaklanıyor

PS4'ün bir evvelki sistem yazılımda kimi kullanıcılar ise yeni eser yazılımının konsolu inançlı mod döngüsüne zorladığını ve Blu-ray sürücü dertleri getirdiğini bildiriyordu. Gayri yandan herhangi bir meseleyle karşılaşmayan birçok kullanıcı da vardı.

Sistem yazılımı 7.51, artık görmeye alışkın olduğumuz, “Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini güzelleştirir.” notuyla birlikte geldi. Düzgün tarafından bakarsak yeni güncelleme yalnızca 471.4 MB boyutunda ve indirip kurmak uzun sürmeyecek. PS4 cihazınızı Ayarlar kısmından [Sistem Yazılımı Güncellemesi] sekmesini seçerek yeni güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Sony, PlayStation 5'e yaklaştığımız şu günlerde artık PS4 için büyük yenilikler getirmeyecek üzere görünüyor. Konsol devi, PS5 için açtığı web sitesini güncelledi ve yeni nesil konsol hakkında yakında daha fazlasını öğrenebiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.