Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PS4’e Kişisel Bloodborne’un Yakında PC’ye Geleceği Sav Edildi

0 16

FromSoftware tarafından PS4'e kişisel olarak geliştirilen Bloodborne, konsolun en sevilen oyunları arasında mekan alıyor. Ama yeni söylentiler, PS4'e hususî olan Bloodborne'un yakında PC oyuncularına sunulabileceğini öne sürüyor.

Son periyotta Quantic Dream, PS4 özel oyunları Detroit Become Human, Heavy Rain ve Beyond Two Souls'u PC'ye taşıyarak büyük yankı uyandırmıştı. Bir başka PS4'e kişisel oyun olan Sekiro: Shadows Die Twice'ı geliştiren üçüncü parti stüdyo FromSoftware de, 2015 yılında platforma hususî olarak sunduğu Bloodborne'u PC'ye getirebilir.

Bloodborne PC sürümü yakında gelebilir

Bloodborne'un PC'ye gelebileceği geçmişte de sıklıkla gündeme geliyordu. Sağlıklı olduğu belirtilen kaynakların da bu söylentileri doğrulaması, oyunun PC'ye gelme ihtimalici güçlendiriyor. Twitter kullanıcısı Wario64, PC oyuncularının Bloodborne'u yakında PS Now'a muhtaçlık duymadan oynayabileceklerini belirterek kıymetli bir ipucu verdi.

Bir gayri kullanıcı Sloth Mum ise paylaşımında, “Evet, Bloodborne PC'ye gelecek. Çok muteber bir kaynaktan onay aldım ve oyunu PC'ye taşıyacak olan şirkete çok çokça inancım var. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sahiden olacak.” tabirlerine yan verdi. Yalnızca bu kadar da değil. Resetera moderatörü Jawmuncher de söylentilerin gerçek olduğunu ve oyunun PC'ye geleceğini iddia ediyor.

Söylentinin dün ortaya çıkması da farklı bir detay. Bildiğiniz üzere Sony, dün Playstation 5 oyunlarına odaklanan bir aktiflik yapmayı planlıyordu. Fakat aktiflik ABD'deki vakalar nedeniyle iptal edildi. Tahminen de Bloodborne hem PS5 hem de PC'ye gelebilir. FromSoftware, PS5 için Bloodborne 2 ile de önümüze çıkabilir. Şimdilik tüm bu argümanlar söylentiden öteye geçemese de, müjdeli haberi yakında alabiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.