Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PS5 Etkinliğinde Yayınlanan Tüm Oyun Fragmanları

0 7

Sony, uzun yıllardan beri yolları gözlenen yeni oyun konsolu PlayStation 5’în tanıtımını dün gece nihayet yaptı. Gerçekleşen aktiflikte yeni konsolu gördüğümüz üzere bu konsola çıkacak pek çok oyunu da öğrendik. Şirket, düzenlenen aktiflikte kimileri direkt PS5’e, kimileri ise PS5 dışında PS4, PC üzere farklı platformlara da çıkacak pek çok oyunun fragmanını yayınladı. 

Horizon Forbidden Wes, Spider-man: Miles Morales üzere oyunlarının da tanıtıldığı aktiflikte yayınlanan 27 fragmanı sizlerle paylaşıyoruz. Fragmanı yayınlanan oyunların genel mealde çok başarılı grafiklere sahip olduğunu görüyoruz. Aktiflikte bilhassa kimi oyunlar büyük ilgi oluşturdu. 

PS5 etkinliğinde fragmanıyla büyük ses getiren oyunlar

Horizon Forbidden West

Birinci oyunuyla büyük bir hayran kitlesi elde eden Horizon Zero Dawn’ın devam oyunu olan Horizon Forbidden West, PlayStation 5’in tüm gücünü kullanacak hususî bir oyun olacak üzere duruyor. Oyunun çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Sony’nin geçtiğimiz yıllarda çıkardığı ve muhteşem kahraman oyunları arasında farklılığıyla beğeni toplayan Spider-Man oyununun devamı olan Miles Morales, PlayStation 5 ile birlikte piyasaya çıkacak. Oyundaki Miles Morales karakteri, Spider-Man: Into the Spider-Verse isimli animasyon sinemasında de taraf alıyordu. 

Demon's Souls Remake

Birinci olarak PS3 için çıkan efsane oyun Demon’s Souls, PS5’in tüm gücünü kullanacak formda tekrar önümüze çıkıyor. Çıkış tarihi şimdi açıklanmayan remake versiyonu, yeni konsola eski oyuncuları çekecek şahsi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. 

Project Athia 

Hikaye tabanlı oyunları sevenlerin yeni favorilerinden biri olma ihtimali bulunan Project Athia, oynanış zevkini kaliteli grafikçe birleştiren bir oyun üzere görünüyor. Çıkış tarihi şimdi açıklanmayan oyunun birinci başta PS5, ilerleyen devirlerde de PC için çıkacağı duyuruldu. 

Hitman III

Ardında barkodu olan ünlü ajanımız “Ajan 47” geri dönüyor. Ünlü kahramanımız, Ocak 2021’de PS5, PS4,Xbox Series X, Xbox One ve PC’ye çıkış yapacak.

NBA 2K21

NBA 2K serisi, esasen PS4’te de yüksek kalitede grafik sunuyordu. Geliştirici ekip, gerisinde PS5’in de gücünü alınca ortaya çok daha kaliteli bir oyun çıkacak üzere görünuyor.

Gran Turismo 7

Yarış tutkunlarının çok yakından takip ettiği Gran Turismo serisi, yeni oyunuyla PS5’e gelecek. Yayınlanan fragmanda, pistler ve otomobillerin gerçekçiliği büyük beğeni topladı.

PS5 lansmanında yayınlanan tüm oyunlar

Grand Theft Auto V

Ratchet & Clank: Rift Apart

Stray

Returnal

Destruction AllStars

Sackboy A Big Adventure

Oddworld Soulstorm

Kena: Bridge of Spirits

Goodbye Volcano High

GhostWire: Tokyo

JETT: The Far Shore

Godfall

Solar Ash

Resident Evil Village

DEATHLOOP

Little Devil Inside

Bugsnax

Astro's Playroom

Pragmata

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.