Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PS5 Oyunu Returnal Duyuruldu (Video)

0 8

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, dün gece düzenlediği bir aktiflikte yaklaşmakta olan yeni oyun konsolu PlayStation 5'i resmen tanıttı. Şirket tarafından yapılan yayında PlayStation 5'in dizaynının yanı sıra konsol için yayınlanacak pek çok oyunu da gördük. “The Future of Gaming” başlıklı aktiflik kapsamında gördüğümüz oyunlardan bir tanesi de “Returnal” olarak önümüze çıktı.

Housemarque tarafından geliştirilen oyun, temelinde bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunuyor. Geliştirici ekip, TPP türüne eklediği dehşet ögeleriyle Returnal'ı daha da etkileyici hale getirmeyi amaçlıyor. Gezegenimizden uzaklarda geçecek bu oyunda, bir bayanın hikayesine eşlik edeceğiz.

PlayStation 5'in çıkışıyla birlikte tanışacağımız Returnal, bir hatun astronotun başına gelen vukuatları anlatıyor. Bir uzay yolculuğu sırasında kaza yapan bu hatun astronot, Dünya'dan çok uzakta bir gezegende yalnız olduğunu sanacak. Gelgelelim hiçbir şey beklenildiği üzere olmayacak ve yerküre dışı yaratıklar, bu astronota kavi ve kaygı dolu anlar yaşatacak.

Oyunla ilgili çok ziyade malumata sahip değiliz. Fakat oyunun Roguelike mekaniğini içereceğini şimdiden söyleyebiliriz. Yani astronotun her vefatı, uzayın derinliklerini biraz daha değiştirecek. Aksiyon dolu bu endişe oyunu, oyunseverlerin favorilerinden biri olacak üzere görünüyor. Dilerseniz artık sizleri, Returnal için hazırlanan tanıtım medyasıyla baş başa bırakalım.

Returnal fragman

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.