Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PUBG, 4-8 Haziran Arasında Oynaması Fiyatsız Olacak

0 20

PUBG, çıktığı günden beri milyonlarca kullanıcıya ulaşarak oyun sanayisini domine etmeyi başardı. Birçok kişinin büyük ilgi gösterdiği oyunun mobil versiyonu fiyatsız olarak kullanıcılara sunulurken bilgisayarda oynamak isteyen kullanıcıların bir ölçü fiyat ödemesi gerekiyordu. Bugün oyun tutkunlarını sevindirecek haber PUBG'nin Twitter hesabından geldi.

PUBG, resmi Twitter hesabından oyunun 4 ile 8 Haziran arasında fiyatsız oynanabilir hâle geleceğini bildirdi. PUBG'nin müjdeli haberi bununla da sonlu kalmadı; geliştirici şirket, oyunun %50 indirimle satılacağını da takipçilerine aktardı. Oyun tutkunları tarafından sevinçle karşılaşılan haberden sonra oyunun 87 TL'lik fiyatı 43,5 TL'ye düşecek. Belirtilen tarihler arasında oyun hem fiyatsız erişimde kalacak hem de indirim devam edecek. 

Haber, PUBG'nin Twitter hesabından paylaşıldı:

PUBG, “PUBG, 4 Haziran'dan 8 Haziran'a oynaması fiyatsız ve %50 indirimli” metniyle müjdeli haberi verdi. Haber, kısa vadede birçok insana yayılarak olumlu reaksiyon aldı lakin oyunda bulunan kusurlar da paylaşılan tweet'in altında kullanıcılar tarafından lisana getirildi. PUBG'nin bu reaksiyonlar önünde nasıl bir yol izleyeceğiyse bilinmiyor.

Battle Royale türündeki bu oyunda, külliyen silahsız bir halde oyuna başlıyorsunuz. Silah ve ekipman donandıktan sonra öteki oyuncuları etkisiz hâle getirerek sona kalmaya çalışıyorsunuz. Genel olarak bu mantıkla ilerleyen oyunun içinde farklı modlar da mevcut. 

Steam'in PUBG sahifesinde, “PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun ahir hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit koşullarda, sözün tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlar; haritanın çeşitli bölgelerinde bulunan silah, ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma uğraşı verir.UNREAL 4 oyun motoruna sahip, gerçekçi ve harika heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometrekarelik bir harita içerisinde oynanmaktadır” biçiminde bir açıklama nokta alıyor. Oyunun Steam sahifesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.