Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PUBG Mobile’a ‘Gizemli Orman Modu’ Geliyor

0 18

PUBG Mobile cephesinde yenilikler gerisi gerisine gelmeye devam ediyor. En son yayınlanan büyük güncellemeyle oyunun 2. haritası olan Miramar üzerinde değişiklikler yapılmış ve birtakım silahlara da güncellemeler ve yenilikler getirilmişti. Ayrıyeten tekrar bu güncellemeyle oyuncuların ağrı kesici ve kuvvet içeceği gibi oyun içi kritik eşyaları alabileceği yeni otomatlar oyuna eklenmişti.

Bahsi geçen güncellemenin üzerinden çok kısa bir vade geçmesine karşın PUBG Mobile, yeni oyun modu Gizemli Orman'ı kullanıcılarına duyurdu. Miramar haritası üzerinde yapılan yeni aktifliğin akabinde çıkan haberlere nazaran bu sefer de Sanhok haritası üzerinde yeni bir orman temalı aktiflik yayınlanacak. PUBG ekibinin Twitter üzerinden yayınladığı malumatlar doğrultusunda bu yeni mod, 1 Haziran tarihinde oyunculara sunulacak.

PUBG Mobile tarafından yapılan açıklama:

PUBG Mobile ekibi, bu yeni modu Twitter üzerinden “Macera bekliyor. 1 Haziran tarihinde bu gizemli ormanı keşfetmeye hazır ol” sözleriyle duyurdu. Şimdi çok çokça malumat açıklanmamasına karşın görselin sağ alt zaviyesinde bulunan Sanhok ibaresi, bize aktifliğin geleceği harita hakkında haber veriyor. Ayrıyeten yapılan gayrı açıklamalar da “Nereye bakacağını bilirsen…” sözleri taraf alıyor. Bu doğrultuda harita içerisine gizlenmiş kimi eşya ve mükafatları de oyuncuların bulmaya çalışacağını kestirim edebiliyoruz. 

Yeni gelecek olan modla sıcak hava balonları kullanılabilir olacak:

PUBG Mobile Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir vesair tweet ile görselde bir sıcak hava balonunun kullanıldığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki modla birliktesıcak hava balonları da oyuncuların gökyüzüne yükselip ormanın sırlarını yukarıdan keşfetmeye çalışması için oyuna eklenebilir.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde PUBG Mobile tarafından Gizemli Orman hakkında daha ziyade detay yayınlanabilir yahut şirket, bu yeni modu çıkış gününe kadar bir sır olarak tutup merak yaratmak istiyor da olabilirler. Neyse ki 1 Haziran'a yalnızca iki gün kalmış durumda. Gizemli Orman'ın nasıl bir mod olacağını pazartesi günü daima bir arada deneyimleyebileceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.