Makalecin - Güncel Blog Yazıları

PUBG Mobile’ın Gizemli Orman Modu Yayınlandı

0 18

PUBG Mobile, mobil oyun severlerin ilgisine karşılık verebilmek için mütemadi olarak güncelleniyor ve oyun artık, “Gizemli Orman” olarak isimlendirilen ve bir vadedir heyecanla beklenen bir mod kazandı.

PUBG Mobile'ın tanınan haritalarından bir tanesi olan Sanhok, eklenen Gizemli Orman modu ile battle royal deneyimini öteki bir noktaya taşıyor. Gizemli Orman modu, Sanhok'un alışık olduğumuz ormanlarla kaplı yapısına yesyeni bir oyun deneyimi getiriyor.

Sanhok haritasına eklenen Gizemli Orman, benzersiz bir PUBG Mobile deneyimi sunacak

PUBG Mobile oyuncuları, Sanhok haritasını seçtiklerinde Gizemli Orman'a baht yapıtı girecekler. Bu moda giriş yapan oyuncular, harita içerisinde kimi totemler görecekler. Bu totemler, oyunculara farklı yetenekler sunacak. Oyuncular da bu yetenekleri kullanarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaklar. Evet Gizemli Orman modunda ne üzere yetenekler olacak?

Oyuncular, Gizemli Orman modunda güç, strateji ve muhafaza totemlerini kullanacaklar. Bu sayede kimi oyuncular kişisel stratejilere sahip olma imkanı yakalarken birtakım oyuncular ise fazladan güce sahip olacaklar. Müdafaa totemleri ise oyuncuların kask, yelek ve sağlık iyileştirmelerinde ek sağlayacak. Üstelik Gizemli Orman, oyunculara daha farklı yenilikler de sunacak.

PUBG Mobile'ın Gizemli Orman modundaki yeni özelliklerden bir tanesi sıcak hava balonu. Bu hava aracını bulacak olan oyuncular, sıcak hava balonuyla haritanın yükseklerine çıkacak ve muhitte neler olduğunu görme imkanı yakalayacaklar. Bu da PUBG Mobile oyuncularına büyük avantajlar sağlayacak.

PUBG Mobile'ın Gizemli Orman modundaki öteki bir yenilik ise “Orman Yemeği“. Orman Yemeği aslında oyuna farklı bir hava katacak. Zira yalnızca bu oyun modunda yenebilecek olan bir meyve, oyunculara kimi devir olumlu kimi devir da olumsuz yetenekler kazandıracak. Mesela bu meyveyi yedikten sonra Air Drop'ları hissedebileceksiniz ya da bir müddetliğine başınız dönecek.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.