Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Razer Oyuncu Klavyesi Ornata’nın 2020 Versiyonunu Duyurdu

0 13

Oyuncu ekipmanı dalının en tanınan isimlerinden bir tanesi olan Razer, 2017 yılında “Ornata” olarak isimlendirdiği bir klavye modeli ile oyuncuların önüne çıkmıştı. Oyuncular tarafından büyük ilgi gören bu klavye artık güncellendi ve daha gelişmiş özelliklerle yine piyasaya sürüldü.

Ornata, bugüne kadar alıştığımız oyuncu klavyelerinden biraz daha farklı bir yapıya sahip. Zira bu oyuncu klavyesinde plastik kesimler değil, yumuşak membran ve kauçuk materyaller kullanılıyor. Bu da hem oyun hem de yazım sırasında klavyeyi çok daha konforlu ve yumuşak bir hale getiriyor.

Önünüzde 2020 model Razer Ornata

2020 model Razer Ornata da orijinaliyle birebir dizayna sahip. Yani oyunseverler, yeni klavyede de yumuşak bir dokunma deneyimi yaşayacaklar. Lakin Razer mühendisleri, yeni klavye modellerinde sayısal tuş grubunun çabucak üzerine medya denetim kısmı eklediler. Böylelikle oyun oynarken oynatılan medyayı denetim etmek çok daha kolay olacak.

Razer'ın yeni oyuncu klavyesinin etkileyici özelliklerinden bir tanesi de Razer Chroma olarak isimlendirilen RGB teknolojisine sahip oluşu. Razer Synapse 3 ile denetim edilebilen aydınlatma, istenildiği üzere denetim edilebiliyor ya da Razer Synapse 3'ün kontrolüne bırakılabiliyor. Her iki tercih de oyuncular için benzersiz bir RGB aydınlatma deneyimi sunuyor.

Razer'ın 2020 model Ornata'sındaki kıymetli özelliklerden bir tanesi de farklı kablo durumlarına sahip oluşu. Oyunseverler, klavyenin bu özelliği sayesinde kabloyu muhtaçlıkları doğrultusunda gizleyebiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak bu klavyeye sahip olmanız durumunda yumuşak bir bilek dayama kısmı, 1 ms gecikme mühleti, makro ve profil oluşturma üzere imkanlara sahip olacağınızı da belirtelim.

2020 Razer Ornata fiyatı

Razer tarafından yapılan açıklamalarda, 2020 model Ornata'nın an itibarıyla Razer'ın resmi internet sitesinden satın alınabildiği tabir ediliyor. Bu klavyeye sahip olmak isteyen oyuncuların ödemeleri gereken fiyat ise 99.99 dolar (yaklaşık 680 TL + vergiler).

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.