Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Razer yeni kulaklığı Opus’u tanıttı!

0 13

Birden fazla stream hizmetinin artık yüksek kaliteli ses sağlamasıyla, bu yüksek çözünürlüklü akışların ayrıntılarını ve nüanslarını sunabilen bir kulaklık seti mecburiyet halini almıştır. Fakat, kentin art plan uğultusundan, muhitinizdeki gayri beşerlerle haneden çalışmanın telaşlı ömür stiline kadar günlük ömrün sesleri, dinleme deneyimine, odaklanmanıza ve en doğal seslerin keyfinin çıkarmasına beis olabilir.

Daha az gürültü, daha çokça netlik

Razer Opus, harici gürültüyü iptal etmek için gelişmiş bir Hibrid Faal Gürültü Tedbire (ANC) sistemi kullanır ve dört harici ANC mikrofonu, çok çeşitli harici frekansları gerçek formda ayarlamak ve daha saf, kesintisiz bir dinleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Dış gürültüyü filtrelemek değerli olmakla birlikte, varlıklı ve kusursuz ses sunmak ismine ses üretiminin kalitesi işin merkezinde nokta alır. Bunu akılda tutarak, Razer Opus THX Sertifikalı olmak için yüzlerce ilmî olarak formüle edilmiş teste tabi tutuldu ve mümkün olan en yüksek ses standartlarını sağladı.

THX Sertifikasyon Lideri Peter Vasay, “Opus tasarım ekibiyle yakın iş birliği sayesinde geliştirme süreci boyunca girdi sağlayabildik” dedi. “Sonuç; güçlü, istikrarlı bir ses ortamı sağlayan net, pak vokaller ile müzik, oyunlar ve sinemalar için optimize edilmiş derin tesirli basların bulunduğu yüksek performanslı bir kablosuz kulaklık oldu.”

THX sertifikasyonunu almak ismine katı gereklilikleri mekanına getirmek için; frekans aralığı ve karşılık üzere ince ayrıntılar, yüksek hacimlerde sıfır bozulma ile net, ayrıntılı vokal ve derin tesirli bas sağlayabilmelidir. Sonuç; geniş, kusursuz istikrarlı bir ses ortamı ile kristal netliğinde ses sağlayan bir kulaklıktır.

Razer Etraf Üniteleri İş Ünitesi Kıdemli Lider Yardımcısı Alvin Cheung, “Dünyanın en şiddetli kitlelerinden biri için kulaklık oluşturma konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle birlikte, Razer Opus’un tasarımı her ayrıntıyı tekrar düşünmemizi gerektiriyordu” dedi. “Razer Opus kulaklıklarla, her ortamda en tezli müzik tutkununu bile tatmin edecek bir dinleme deneyimi sunabiliyoruz.”

Yüksek rahatlık, maksimum çok cephelilik

Razer Opus’un düşük yükü ve pelüş suni deri köpük kulak yastıkları ve baş bandı, uzun periyodik tasarruflarda rahat ve basınçsız bir armoni sağlar. Her pil şarjı ANC açıkken 25 saate kadar dayanır ve kullanıcıların gürültülü bir ortamda daima, kesintisiz yüksek kaliteli ses deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlar.

Dış yerküreyi duymanız gerektiğinde kullanmak ismine Süratli Dikkat Modu (Quick Attention Mode) ve maksimum cihaz uyumluluğu için isteğe bağlı 3,5 mm analog girişi üzere ek kullanışlı özelliklerle Razer Opus, mevcut en çok cepheli ve uyarlanabilir ANC kulaklıklardan biridir.

Razer Opus özellikleri:

• THX Sertifikalı – Net ses ve diyalog, bozulmasız ve eksiksiz ses yalıtımı için

• Gelişmiş ANC – 4 hususî ANC mikrofonu ile hibrid canlı gürültü iptali

• Konfor İçin Hazırlanmıştır – Peluş deri köpük kulak yastıkları ve baş bandı

• Opus Mobile App – THX entegrasyonlu EQ ön ayarları, otomatik ayarlar ve pil durumu

• Süratli Dikkat Modu – Gereksiniminiz olduğunda etrafınızı duyabilmeniz için

• Otomatik Duraklat / Otomatik Oynat – Kesintisiz medya oynatımı için

• Hareket Halinde Tasarım – ANC açık formda 25 saate kadar tasarruf, 3.5 mm jak ve taşıma çantası

• Sürücüler: 2 x 40mm dinamik sürücüler

• Yük: 265g

• Frekans cevabı: 20 Hz – 20 kHz

• Mikrofon: Hibrit ANC için 4, sesli sohbet için 2 adet

• Irtibat: Bluetooth 4.2 ve 3.5mm

• Kodekler: AAC & APTX, 4.2, A2DP, AVRCP, HFP

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

199.99 $ / 209.99 €

Razer.com, RazerStores ve Kuzey Amerika, Avrupa, Çin ve Asya Pasifik’teki yetkili çevrimiçi satıcılar aracılığıyla satın alınabilecek.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.