Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Razer, Yeni ‘Razer Blade 15 Studio Edition’ı Tanıttı

0 16

Oyuncu ekipmanları ve donanımları konusunda akla gelen birinci isimlerden olan Razer, son günlerde peş peşe yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıtmaya başladı. Şirket, bundan bir hafta evvel tanıttığı NVIDIA GeForce RTX 2070 HARIKA ekran kartlı Blade Pro 17’nin akabinde bu sefer tasarımcılara hitap eden yeni bilgisayarını tanıttı.

Bugün tanıtılan ve özellikleriyle dikkat çeken Razer Blade 15 Studio Edition, şirketin Blade serisinin en yeni üyesi oldu. Razer, yeni bilgisayarını mahsusen bilgisayarla tasarım yapan yahut içerik üreten insanlara yönelik tasarladı. Razer Blade 15 Studio Edition, hem görünümü hem donanımıyla pek çok kişinin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Razer Blade 15 Studio Edition özellikleri:

Razer Blade 15 Studio Edition, tasarım manasında nispeten sade ve şık bir görünüme sahip. Bilgisayarın ekran kısmında bizi 15,6 inçlik 1 ms gecikme müddeti ve 4K çözünürlüğe sahip OLED dokunmatik bir ekran karşılıyor. Ekran, DCI-P3 renk gamını %100 nispette kaplıyor. Ayrıyeten Razer, bilgisayarın ekranını farklı ortamlarda çalışanlar için şahsi olarak kalibre etmiş.

Donanım kısmına gelindiğinde Razer Blade 15 Studio Edition, yaratıcı bir kişinin gereksinim duyduğu tüm şeylere sahip durumda. Bilgisayar, Intel’in 10. nesil 8 çekirdekli Core i7 işlemcisine, 32 GB RAM’e ve NVIDIA Quadro RTX 5000 ekran kartına sahip. Binaenaleyh bu bilgisayarda yapılmayacak bir iş yok diyebiliriz.

Şu anda ABD ve Kanada’da sadece seçili alanlarda ve Razer’ın internet sitesinde satışa çıkan Razer Blade 15 Studio Edition, 4.299 dolarlık (yaklaşık 29.300 TL + vergiler) bir fiyat etiketine sahip. Bilgisayarın yakın bir hengamda Avrupa, Çin, Asya ve Orta Şark nahiyelerinde de satışa çıkması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.