Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Realme Buds Q ve Buds Air Neo Tanıtıldı: İşte Fiyatı

0 17

2018 yılında Oppo genel lider yardımcısı tarafından bağımsız bir şirket olarak kurulan Realme, son periyotların tanınan teknoloji üreticilerinden bir tanesi haline geldi. Şirket, mahsusen kullanıcıların hizmetine sunduğu akıllı telefonlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken memleketimizde de tüketiciler tarafından takip edilen bir marka haline geldi.

Bugün düzenlediği bir aktiflikle oyun odaklı yeni telefonu X50 Pro Player Edition'ı duyuran Realme, başkaca yeni kablosuz kulaklıkları “Buds Q” ve “Buds Air Neo“yu da tanıttı. Realme'nin yeni kablosuz kulaklıklarının her ikisi de birbirinden tutarlı fiyat etiketlerine sahip.

Önünüzde Realme Buds Q

Realme'nin Buds Q, IP4X sertifikası ile belli başlı bir seviyeye kadar suya karşı dayanıklılık sunarken, yalnızca 3.6 gram tartısıyla da takdir topluyor. Bu yük, şarj kutusu ile de birleştiğinde ise ortaya 35.3 gram üzere bir yük çıkıyor. 10 milimetre sürücülere sahip olan kulaklık, 30 watt süratli şarj desteği ile de dikkat çekiyor.

Realme'nin yeni kulaklıkları kutusuyla birlikte kullanıldığında 20 saate kadar tasarruf imkanı veriyor. Ayrıyeten tüm bu özellikleriyle birlikte Çinli tüketicilerin bugün itibarıyla satın alabildikleri kablosuz kulaklıklar, 20 dolar (yaklaşık 135 TL + vergiler) üzere derhal herkes için müsait denebilecek bir fiyat etiketine sahip. Ayrıyeten cihaz, lansman hususî kampanyasında daha da indirimli bir biçimde satın alınabiliyor.

Realme Buds Air Neo

Buds Air Neo'nun genel dizaynına baktığımızda, Apple'ın AirPods modellerine olan benzerlik dikkatlerden kaçmıyor. Birebir aktiflikte duyurulan Buds Q'ya orantıda daha büyük sürücülere sahip olan kulaklık, 13 milimetrelik sürücüleriyle biraz daha uygun bir deneyim sunuyor. Gürültü engelleme özelliğinin bulunmadığı kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.0 desteğine sahip ve yekunda 17 saate kadar tasarruf imkanı sunuyor.

Realme Buds Air Neo da tıpkı Buds Q üzere bugün itibarıyla satın alınabiliyor. Realme yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara nazaran bu kablosuz kulaklıklara sahip olmak isteyen tüketiciler yalnızca 35 dolar (yaklaşık 240 TL + vergiler) ödeme yapacaklar. Realme'nin yeni kablosuz kulaklıklarının hangi memleket pazarlarına gireceği şu an için bilinmiyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.