Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Realme Watch, 2 Dakika İçerisinde 15.000’den Çokça Satıldı

0 14

Realme’nin yeni çıkarttığı akıllı saat Realme Watch, cuma günü Hindistan’da resmen satışa çıkartıldı. Satışa çıkartıldığı gün şaşırtıcı rakamlara ulaşan Çinli akıllı telefon üreticisinin açıklamalarına göre Realme Watch, satışa sunulduktan sonra tam iki dakika içerisinde 15.000’den ziyade saat satıldı. 

Flipkart ve Realme’nin resmi internet sitesinde vergiler hariç 358 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan saat, kullanıcılar tarafından nispeten ilgi görmüş üzere gözüküyor. 

Realme, satışa sunduğu akıllı saatiyle kısa müddette epey düzgün satış rakamları yakaladı 

Realme Başkan Yardımcısı ve Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth, resmi Twitter hesabında şu cümleleri paylaştı: “Yeni bir kategori, yeni bir rekor. Birinci akıllı saatimiz Realme Watch, 2 dakikadan daha az bir mühlet içerisinde 15.000 satarak büyük bir muvaffakiyet elde etti. En tanınan teknoloji öncüsü olmaya bir adam daha yaklaştık.” 

Satışa sunulan akıllı saat için 1,4 inç 320×320 çözünürlüğündeki ekran, 2.5D Corning Gorilla Glass 3 ile korunuyor. 3 eksenli ivme ölçer ve bir PPG sensörü ile birlikte gelen saat, spor yaparken size âlâ bir destekçi olma niteliğinde olduğunu ekleyelim. IP68 sertifikasına sahip olan eser, toz ve suya karşı dayanıklı olmakla birlikte 20 mm’lik değiştirilebilir kayışlarla birlikte geliyor. 

Android 5.0 sürümüyle piyasaya sürülen saat, 160 mAh bataryasıyla uzun bir pil ömrü sunacak üzere gözüküyor. Şirketin mevzu hakkındaki açıklamalarına nazaran Realme Watch, kalp atış suratı takibi açık olduğu sürece 7 gün tasarruf müddeti sunarken bu özellik devre dışı bırakıldığında tasarruf müddeti 9 güne kadar çıkabiliyor. Hoş bir güç tasarrufu moduyla gelen Realme Watch, özelliğin canlı edilmesiyle tek bir şarjla 20 güne kadar tasarruf vadesi sunuyor. 

Şimdi Hindistan’da satışa sunulan saatin önümüzdeki zamanlarda ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.