Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Realme X3 SuperZoom 60x’un Tanıtım Tarihi Duyuruldu

0 26

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Realme’nin tam 60x yakınlaştırma özelliğine sahip modeli Realme X3 SuperZoom’un çıkış tarihi resmen duyuruldu. Şirketin yaptığı açıklamaya nazaran yeni telefon 26 Mayıs’ta tanıtılacak. Bilhassa kamera tutkunlarına hitap edecek telefon, yakınlaştırma özelliğiyle kullanıcıları cezbediyor. 

Telefonun kamera yakınlaştırma özelliğine dikkat çekmek isteyen Realme Hindistan Yöneticisi Madhav Seth, geçtiğimiz gün Realme X3 SuperZoom 60x ile çekilen bir Samanyolu fotoğrafı paylaşmıştı. Bu fotoğraf, 60x’e kadar zoom özelliğine sahip olan telefonun ne kadar kaliteli çekimler yaptığını gösteriyor. Son nesil donanım ünitelerine sahip olacağı düşünülen cihaz, yakınlaştırma için 13 MP periskop lens kullanacak. 

Qualcomm’un en güçlü işlemcisiyle gelecek

Realme X3 SuperZoom 60x hakkında şu ana kadar ortaya çıkan haberlere baktığımızda, cihazda Qualcomm’un son nesil yonga seti Snapdragon 855+ nokta alacağı görülüyor. Sair donanım ünitesiyle de müşterileri kendine çekecek amiral gemisi katili akıllı telefonda 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunurken, telefonun 30 W süratli şarj desteğine sahip 4.200 mAh bataryayla çıkış yapması bekleniyor.

Resmi Realme Europe Twitter hesabından yapılan açıklamayla duyurulan yeni telefonun, kamera yakınlaştırmasını periskop sensörüyle sağlamak bekleniyor. Bu sensöre eşlik edecek kameralardan birisi ise 64 MP olacak. Şirket, ana kamera için 64 MP ana sensör tercih ettiklerini onayladı. 60x üzere devasa bir yakınlaştırma özelliği sunan bu cihazın, kullanıcılarına öbür ne üzere özellikler sunacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.