Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Realme Yeni Akıllı Televizyonunu Duyurdu: İşte Fiyatı

0 17

Bugün düzenlediği bir aktiflikle yeni kablosuz kulaklıkları, yeni akıllı telefonu ve birinci akıllı saatini duyuran Realme, artık de akıllı televizyonunu duyurdu. Şirketin “Smart TV” olarak isimlendirdiği yeni televizyonu teknik özelliklerinin yanı sıra tutarlı fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dilerseniz acilen, Realme'nin yeni televizyonunun neler sunduğuna yakından bakalım.

Realme'nin yeni televizyonları iki farklı büyüklük seçeneğine sahip. Bunlardan bir tanesi 32 inç büyüklüğündeki HD Ready, gayrısı ise 43 inç büyüklüğünde ve FHD olarak önümüze çıkıyor. Her iki varyant da 8.7 milimetrelik kalınlığı ile dikkatleri üzerine çekerken, “Chroma Boost Picture” motoruna sahipler. Ayrıyeten Realme'nin yeni televizyon modelleri, sahip olduğu çerçevesiz dizaynlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Önünüzde Realme Smart TV

Realme'nin yeni televizyonu Netflix, YouTube ve Amazon'un Prime Görüntü üzere uygulamalar ile birlikte geliyor. Android TV 9.0 işletim sistemi ile çalışan televizyon, Google Play Store aracılığıyla daha çokça pratiğin kullanılmasını sağlıyor. Başkaca bu akıllı televizyon, Google Asistan desteğine de sahip. Bu akıllı televizyona sahip olan tüketiciler, bir televizyondan fazla devasa büyüklükteki bir tablet kullanıyormuş üzere hissedebilirler.

Realme Smart TV teknik özellikleri

  • Ekran: 43 inç büyüklüğünde FHD ya da 32 inç büyüklüğünde HD Ready (1.366 x 768 piksel), 178 nokta görüş açısı
  • İşlemci: 8 çekirdekli, MediaTek
  • RAM: 1 GB
  • Depolama Yeri: 8 GB
  • Görüntüleme Modları: Standart, parlak, spor, sinema, oyun ve enerji tasarrufu
  • Temas: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz), Bluetooth 5.0, 3 x HDMI, 2 x USB, SPDIF, DVB-T2, Ethernet, H.264, H.263, MPEG1/2/4
  • Ses Çıkışı: 2 x 12 watt hoparlör + 2 x tiz hoparlörü, Dolby Audio MS12B desteği

Realme Smart TV fiyatı

Realme yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara nazaran yeni televizyonlar 2 Haziran itibarıyla tüketiciler tarafından satın alınabilecek. Bu televizyonların fiyatları ise şu formda olacak;

  • 32 inç 170 dolar (yaklaşık 1.160 TL + vergiler)
  • 43 inç 290 dolar (yaklaşık 2.000 TL + vergiler)

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.