Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Realme, Yerküre Çapında 35 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

0 22

Realme, 2018 yılının mayıs ayında Oppo'nun alt markası olarak ortaya çıktı. Şirket, sadece bir yıl sonra sonra bağımsızlığını ilan ederek kendi yolunu çizdi ve çok kısa vadede yerkürenin tanınan telefon markalarından haline geldi. Türkiye'de de fiyat/performans eserleriyle dikkat çeken şirket, kısa vadede geniş bir kullanıcı kitlesi oluşturdu.

Realme, 25 Mayıs'ta gerçekleştireceği lansman aktifliğiyle 8 yeni eser tanıtarak 2. yıl dönümünü görkemli bir biçimde kutlamaya hazırlanıyor. Şirket, iki yıl evvel yolculuğuna Hindistan'da tanıttığı performans ve tasarım odaklı bir akıllı telefon olan Realme 1 ile başladı. Çinli üretici, sonrasında dolu dolu geçirdiği 2 yılda yerküre çapında milyonlarca kullanıcıya erişti.

Şirket bugün paylaştığı bir görselle yerküre çapında 35 milyondan ziyade kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı. Daha evvel dört kameralı heyetim, pop-up kamera, ekran içi parmak izi sensörü ve daha birçok yeniliği barındıran elverişli fiyatlı telefonlar piyasaya süren şirket, 2. yıldönümü etkinliğinde de tekrar bir fiyat/performans telefonu ile önümüze çıkacak.

Daha evvel 'Blade Runner' kod ismiyle ortaya çıkan telefon, büyük olasılıkla değerli yazılım ve donanım geliştirmeleri sunan bir oyuncu telefonu olacak. Realme Pazarlama Pazarlama Yöneticisi Wu Qi Chase'e göre bu eşsiz telefon yakında gerçekleştirilecek lansmanda kullanıcılara yıl dönümü ikramı olarak tanıtılacak. Realme'nin 25 Mayıs'taki aktiflikte akıllı telefonun yanı sıra akıllı TV, akıllı saat ve diğerleri bazı IoT eserlerini de tanıtması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.