Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Redmi 10X İçin Yeni Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı

0 24

Redmi 10X, MediaTek Dimensity 820 yonga setini kullanan birinci telefon olacak. Bu yonga seti, her iki SIM kartın da tıpkı anda bağlanmasına müsaade verirken iki kart için de 5G desteği sunuyor. Bu da Redmi'nin yeni cihazını nispeten şahsi kılıyor.

Redmi, yeni akıllı telefonunun kalbinde Qualcomm bir işlemci konumuna MediaTek'in kısa müddet evvel duyurmuş olduğu Dimensity 820 işlemcisine mahal veriyor. MediaTek, bu işlemciyle ilgili yaptığı açıklamalarda Dimensity 820'nin iyi fiyatlı 5G telefonların önünü açacağından bahsetmişti.

Redmi, 26 Mayıs'a işaret etti:

Şirket, daha çokça malumata sahip olabilmemiz için her özelliğin açıklanacağı 26 Mayıs tarihini işaret etti. Ilişki özellikleri bir yana, Redmi 10X; uygun fiyat aralıklarında nadiren sahip olunabilecek bir AMOLED ekrana sahip olacak. Ekranda ‘Always On Display’ özelliği dinamik olacak ve yayınlanan tanıtım medyasına bakılırsa bu ekran, kullanıcılarını tatmin edecek üzere görünüyor.

İşte yayınlanan yeni tanıtım görüntüsü:

Yayınlanan videoda kapsamlı şahsileştirme seçenekleri görülebiliyor. Başkaca Redmi 10X’in, MIUI 12nin Muhteşem Duvar Kağıtları'na sahip olacağı bildirildi. Dimensity 820 yonga seti, gelişmiş ilişkiye ek olarak amiral gemisi performansına yakın bir performans sağlayacak. Yeni modelin fiyatı hakkında şimdi bir açıklama yapılmadı. 26 Mayıs tarihinde özelliklerin yanında fiyatın da açıklanması bekleniyor.

Redmi 10X modeli dikkatleri üzerine çekse de birebir gün Redmi 10X Pro 5G de tanıtılacak. İki modelin arasındaki fark henüz açıklanmadı. Cihazın memleketimizde satışa sunulup sunulmayacağıysa şimdi ayan değil.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.