Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Redmi 10X Pro’nun Birinci Fotoğraf Örneği Paylaşıldı

0 18

Pek çok devlet üzere Türkiye'de de tüketicilerin beğenisine sunduğu Redmi Note 9 serisini anavatanı Çin’de tanıtmayan Xiaomi, kendi ülkesinde Redmi 10X isimli bir model tanıtmaya hazırlanıyor. Lansman hazırlıklarına sürat kesmeden devam eden şirket, Redmi 10X modelinin daha güçlü özelliklere sahip versiyonu Redmi 10X Pro ile tüketicilerin önüne çıkacak.

Yapılan sızıntılar ve ortaya atılan tezlere göre 26 Mayıs tarihinde tüketicilerle buluşacak Redmi 10X Pro'nun, sair Redmi telefonlar üzere güzel bir fiyat/performans eseri olması bekleniyor. Cihazın en çok öne çıkan özelliklerinden biri ise kameraları olacak.

Redmi 10X Pro 30 Kata Kadar Yakınlaştırma Yapabilecek

Redmi 10X Pro olarak isimlendirilmesi beklenen cihazın alt versiyonlarından farklı olarak 30 kata kadar yakınlaştırma özelliğine sahip olması bekleniyor. Redmi'ye ilişkin resmi Weibo hesabından yapılan paylaşım gösteriyor ki Redmi 10X Pro, sahiden seviyesinin hadlerini zorlayan bir kamera donanımı sunacak.

Redmi eser sorumlusu Thomas Wang tarafından yapılan paylaşım, Redmi 10X Pro’nun gece çekimlerdeki uzun pozlama başarısını ortaya çıkarıyor. Bu çekimler için ek olarak hiçbir profesyonel çekim aracına gereksinim duyulmayacağını tabir eden Wang, Redmi 10X Pro’nun tek bir tuş hareketi ile rastgele bir düzenleme, renklendirme ya da çekim sonrası müdahaleye gerek kalmayacak kadar âlâ ve başarılı bir performans sunacağını argüman ediyor. Böylece, kullanıcıların “yaratıcıklarını ortaya çıkarma” konusunda büyük bir kolaylık elde edeceklerini belirten Wang, son olarak bu muvaffakiyetin sırrının cihazda bulunacak olan işlemci olduğunu laflarına ekledi.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.