Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Redmi 10X’in Yeni Imajları Ortaya Çıktı

0 18

Hafta sonu paylaştığımız bir haberimizde 5G desteği ile geleceğinden bahsettiğimiz Redmi 10X modeline ilişkin yeni imgeler ortaya çıktı. Böylelikle cihazın dizaynına bir sefer daha göz atma fırsatı yakalıyoruz.

Yakın hengamda memleketimizdeki tüketicilerin beğenisine sunduğu Redmi Note 9 serisini anavatanı Çin’de satışa sunmayan teknoloji devi Xiaomi, bunun mahalline kendi devletinde Redmi 10X isimli bir model tanıtmaya hazırlanıyor. 

Redmi 10X, MediaTek Dimensity 820'den güç alacak

Xiaomi, yeni Redmi 10X modelinin dizaynında büyük orantıda günümüz tasarım trendlerini takip ediyor. Delikli ekran, kare kamera suramı ve uçtan uca ekran üzere artık bir akıllı telefonda olmazsa olmaz hale gelen tasarım detaylarına barındıran cihaz, farkını fiyat/performans noktasında göstermek istiyor.

Xiaomi, yeni akıllı telefonunun kalbinde Qualcomm bir işlemci tarafına MediaTek'in kısa vade evvel duyurmuş olduğu Dimensity 820 işlemcisine mekan veriyor. MediaTek, bu işlemci ile ilgili yaptığı açıklamalarda müsait fiyatlı 5G telefonların önünü açacağından bahsetmişti.

 

Redmi markasından sorumlu isim olan Lu Weibing, cihazın sahip olduğu işlemci sayesinde amiral gemisi seviyesinde bir performans sergileyeceğini iddia ediyor. Cihazın memleketimizde satışa çıkıp çıkmama durumu görünür değil. Evet siz Redmi 10X hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.